GODZINA I RUTA MISTRZAMI POLSKI

Dorota Godzina i Kamil Ruta po raz kolejny udowodnili swoją wyższość nad pozostałymi zawodnikami z Polski i po raz kolejny wygrali Mistrzostwa Polski w kickboxingu.

Ruta i Godzina potraktowali start na Mistrzostwach Polski jako ostatni sprawdzian przed czekającymi ich pojedynkami na zawodowej gali DSF Kickboxing Challenge: Bitwa w Piasecznie, którą zaplanowano na 28 lutego.

 

Podopieczna Piotra Siegoczyńskiego wręcz zdemolowała swoje przeciwniczki i bez większych problemów wygrywała kolejną walkę w turnieju, aż ostatecznie wygrała i finał. – Nie jestem w stanie odpowiedzieć, który to już mój medal w karierze. Mam ich bardzo dużo i nie sposób wszystkie zliczyć – wyznała multimedalistka, która w Piasecznie skrzyżuje rękawice w formule K-1 z niebezpieczną Gabrielą Bednarowicz z SKK Kielce.

Podobnie jak koleżanka z DSF Kickboxing Team również Ruta bez większych problemów wygrał złoto w formule Kick-Light. Obserwatorzy poczynań zawodnika, który na co dzień ćwiczy w Wicher Kobyłka jednogłośnie orzekli, że nie ma on sobie równych w kraju, a start na Mistrzostwach Polski był dla niego niczym ciężka sesja sparingowa. – Jestem bardzo dobrze przygotowany, zdrowie dopisuje i już nie mogę doczekać się mojej finałowej walki z Mateuszem Żukowskim z Mikołajek na gali DSF Kickboxing Challenge w Piasecznie – mówił zaraz po zakończeniu zawodów Ruta.

Przypomnijmy wszystkim, że gala DSF Kickboxing Challenge: Bitwa w Piasecznie odbędzie się już 28 lutego w hali GOSiR Piaseczno. Wstęp bezpłatny, a wejściówki do odebrania w Urzędzie Miasta Piaseczno.

Ci z fanów, którzy nie będą w stanie dotrzeć do Piaseczna mogą śledzić na żywo galę za pośrednictwem strony Fightime.pl. Organizator, Sławomir Duba zadbał o zacną dwójkę komentatorów w osobach Przemysława Salety i Łukasz Jurkowskiego. Początek transmisji o godzinie 19:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.