CZTERY NOWE WALKI NA UFC 187

Gala UFC 187 odbędzie się dwudziestego trzeciego maja w Las Vegas. Zapowiada się na galę roku, a właśnie zostały dodane cztery nowe walki do rozpiski.

Jon Jones vs Anthony Johnson - Jon w poprzednim roku bronił tytuł tylko raz, pokonując na punkty po pięciu rundach Glovera Texeirę. W tym roku Jones zapisał na konto wygraną z Danielem Cormierem, wygrał z nim zdecydowanie po pięciu rundach decyzją sędziów. Johnson w powrocie do UFC pokazuje się w doskonałej dyspozycji. W powrocie na punkty wygrał z Philem Davisem i jeszcze tego samego roku, w niecałą minutę nokautem odprawił Antonio Rogerio Nogeuire. W ostatniej walce w tym roku zawalczył w eliminatorze o pas, w kraju swojego przeciwnika, walkę skończył w niecałe trzy minuty, pokonując Alexandra Gustafssona.

Chris Weidman vs Vitor Belfort - Miało dojść do tego pojedynku już wcześniej, niestety mistrz był kontuzjowany. Chris swój tytuł zdobył w roku 2013 pokonując przez nokaut Andersona Silvę. W pierwszej obronie pasa stanął do rewanżu z legenadarnym Andersonem, wygrał tym razem po strasznej kontuzji. W ostatniej walce Weidman wystąpił w poprzednim roku, zwyciężając na punkty z Lyoto Machidą. Vitor po porażce w walce o pas z Jonem Jonesem, dzierży passą trzech zwycięstw z rzędu, wszystkie je zanotował w roku 2013, a od tego czasu nie widzieliśmy go w klatce. Brazylijczyk przez techniczny nokaut w drugiej rundzie odprawił Michaela Bispinga, następnie świetnymi nokautami w pierwszych rundach popisał się zwyciężając z Luke'iem Rockholdem i Danem Hendersonem.

Andrei Arlovski vs Travis Browne - Białorusin w poprzednim roku powrócił do UFC, jak na razie zaliczył dwa zwycięskie starty. W powrocie pokonał na punkty Brendana Schauba, było to kontrowersyjne zwycięstwo, bo obaj dali nudny pojedynek, nikt nie zasługiwał na zwycięstwo. W ostatniej walce Arlovski zaskoczył mocnym ciosem, pokonując w pierwszej odsłonie Antonio Silvę. Travis po pierwszej porażce w karierze, gdzie uległ w starciu z Antonio Silvą, miał świetną passę trzech zwycięstw z rzędu, gdy przez nokauty odprawił Gabriela Gonzagę, Alistaira Overeema i Josha Barnetta. W kolejnej walce uległ na punkty w walce z Fabricio Werdumem. W ostatniej walce pokonał przez techniczny nokaut pod koniec pierwszej rundy Brendana Shauba.

Joseph Benavidez vs Joshn Moraga - Joseph po drugim podejściu w walce o pas z Demitriousem Johnsonem, w którym przegrał już w pierwszej rundzie, ma passę dwóch wygranych z rzędu. Wygrał przez poddanie w pierwszej rundzie przez gilotynę z Timem Elliottem, a w ostatniej walce zwyciężył na punkty z Dustinem Ortizem. Moraga w poprzednim roku wystąpił cztery razy. Na początku zwyciężył na punkty z Dustinem Ortizem, następnie przegrał w drugiej odsłonie z Joshnem Dodsonem. W kolejnych dwóch walkach zwyciężał przez poddanie z Justinem Scogginsem i Willie Gatesem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.