KSW 31: MICHAŁ MATERLA vs TOMASZ DRWAL

Michał 'Cipao' Materla zmierzy się z Tomaszem 'Gorillą' Drwalem w walce wieczoru gali KSW 31 w ERGO ARENA na granicy Gdańska i Sopotu już 23 maja.

Legenda polskiego MMA Tomasz Drwal (21-4-1, 12 KO, 6 Sub) dołączył do Federacji KSW jesienią 2014, ale kontuzja pokrzyżowała plany walki z Mamedem Chalidowem. Nie chcąc odwlekać swojego debiutu dłużej jeden z najlepszych polskich zawodników MMA stanie do walki o pas wagi średniej z Michałem Materlą (21-4, 3 KO, 12 Sub). Ulubieniec kibiców, w ubiegłym roku postawił kropkę nad i w swojej rywalizacji z Jayem Silvą i w trójmieście po raz trzeci bronił swojego tytułu, po raz pierwszy z Polakiem.

Na gali zawalczy również najsilniejszy zawodnik MMA na świecie Mariusz 'Pudzian' Pudzianowski (8-3, 2 KO, 2 Sub), który jeszcze czeka na nazwisko rywala.

W trzeciej z głównych walk wieczoru, której stawką będzie pas mistrzowski wagi ciężkiej, Karol 'Coco' Bedorf (11-2, 3 KO, 3 Sub) stanie do pojedynku z australijską legendą K-1 Peterem Grahamem (MMA 10-7, 9 KO). Kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa Bedorf wygrał swoje poprzednie pięć walk dla Federacji KSW. Doświadczony Graham, który 9 ze swoich 10 walk rozstrzygał za pomocą uderzeń, powraca do Polski po pokonaniu Marcina Różalskiego na KSW 28 w Październiku.

Pozostałe ogłoszone zestawienia to występ pretendenta do pasa KSW w wadze półciężkiej Gorana Reljica (14-4, 5 KO, 5 Sub) debiut w wadze półśredniej mistrza kategorii lekkiej Macieja 'Irokeza' Jewtuszki (11-2, 6 KO, 5 Sub) przeciwko Robertowi Radomskiemu (12-3, 1 KO, 5 Sub), międzynarodowa konfrontacja w wadze średniej między Jayem Silvą (9-9-1, 6 KO, 2 Sub), a Azizem Karaoglu (7-6, 6 KO, 1 Sub) oraz starcie na szczycie polskiej kategorii półciężkiej Karol Celiński (12-5-1, 4 KO, 6 Sub) kontra Tomasz Narkun (9-2, 9 Sub).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.