Archiwum wiadomości z dnia: 2015-02-22

WYNIKI WAŻENIA PRZED UFC FIGHT NIGHT 61

Już dziś odbędzie się gala UFC Fight Night 61 w Brazylii. Przed nią odbyło się ważenie zawodników, prawie wszyscy spełnili wymagany limit wagowy, jednak jedna walka została usunięta z rozpiski z powodu wagi, to starcie Wendella de Oliveira Marques vs T.J. Waldburger. Ten drugi ważył za dużo, w związku z czym pojedynek odwołano. [Czytaj więcej]

WYNIKI M-1 CHALLENGE 55

MMA - Świat

Prezentujemy wyniki wczorajszej gali M-1 Challenge 55, która odbyła się w Gruzji. Denis Smoldarev po ostatniej szybkiej porażce zanotował ważne zwycięstwo z doświadczonym Maro Perakiem. Walka zakończyła się w parterze, z pozycji bocznej Denis kluczem poddał swojego rywala. Kenny Garner przerwał nareszcie tą fatalną serię, poradził sobie tym razem z Aslambekiem Musaevem, poddając go w drugiej rundzie. [Czytaj więcej]

MAŃKOWSKI JEDNOGŁOŚNIE WYPUNKTOWAŁ NORWEGA

MMA - Polska

To nie była łatwa potyczka dla Borysa Mańkowskiego w głównym pojedynku KSW 30 w Poznaniu. Polak pewnie wygrał z Mohsenem Baharim, ale walka kosztowała go sporo zdrowia, a zmęczenie mocno dało mu się we znaki w ostatniej rundzie. Ostatecznie jednak Norweg nie był mu w stanie zagrozić w finałowych pięciu minutach i to ręka zawodnika Ankosu powędrowała w górę. Wszyscy trzej sędziowie punktowali pojedynek dla niego, Cartlidge i Pawlęga 29-28, Lethaby 30-27. [Czytaj więcej]

ŁUKASZ BOROWSKI NIE DAŁ RADY W GRUZJI

MMA - Świat

Nie udała się pierwsza zagraniczna walka Łukaszowi Borowskiemu. Zawodnik klubu Elitarni Oborniki Śląskie walczył w Gruzji na gali M-1 Challenge 55, z mającym lepsze warunki fizyczne Batrazem Agaevem. 'Boro' wyszedł do walki stremowany, a Rosjanin od razu ruszył do ostrego ataku, nie dając chwili wytchnienia Polakowi. Gdy Łukasz znalazł się w parterze, przyjął wiele ciosów na głowę. Próbując się ratować oddał na chwilę plecy, co Rosjanin skrzętnie wykorzystał, poddając Borowskiego duszeniem zza pleców. [Czytaj więcej]