AB 7: MICHAŁ FIJAŁKA vs BAKARY EL ANWAR

14 marca szczecińska hala SDS przywita w walce wieczoru dwóch świetnych wojowników. To sprawdzona marka i ogłoszony wcześniej Michał Fijałka (12-4-1) oraz niezapowiedziany wcześniej mistrz pierwszej rundy Bakary El Anwar (5-3), który pojawił się naszej grafice promującej ale nie było wiadomo jeszcze oficjalnie z kim zawalczy. Pojedynek zakontraktowano na 93 kg.

Francuz ma za sobą osiem zawodowych pojedynków z których wszystkie zakończyły się w pierwszej rundzie. Bez względu na wynik walki, Bakary charakteryzuje się dużym tempem swoich kick-bokserskich akcji, gdzie brutalnie skończył aż pięciu rywali.

El Anwar pochodzi z tego samego teamu co weterani UFC Cyrille Diabate czy Xavier Foupa-Pokam. Do tej pory walczył na lokalnej 100% Fight, gdzie zdobył mistrzowski pas swojej kategorii. Pojedynek w szczecińskim oktagonie będzie jego pierwszym, bowiem do tej pory walczył w ringu.

Znany z występów w Polsce Mickael Lebout powiedział o swoim rodaku: "Bakary ma świetną pracę rąk, to prawdziwy striker." Sam zainteresowany jest niezwykle podekscytowany szansą walki w Polsce, komentując to słowami:
"Możliwość zmierzenia się z Michałem Fijałką to dla mnie dobre wyzwanie. On jest zawodnikiem, który posiada komplet umiejętności potrzebnych w MMA. Do tego jest bardzo silny, przez co jestem jeszcze bardziej zmotywowany. Z niecierpliwością wyczekuję naszej walki, gdyż zamierzam dać porządne show!"

Wejściówki na galę są dostępne na www.abilet.pl. Liczymy na gorący doping Szczecina i okolic.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.