PRZED IGF 3

Inoki Genome Fight 3 odbędzie się jedenastego kwietnia w Tokio. Na gali zobaczymy pierwszą rundę ośmioosobowego turnieju wagi ciężkiej. Poznaliśmy już pierwsze nazwiska zawodników, którzy wystąpią w tym turnieju.

Dion Staring - Holender jest bardzo dobrze znany polskim kibicom, walczył on z Damianem Grabowskim, Antonim Chmielewskim czy Robertem Joczem. Dion na koncie ma walki w takich federacjach jak Strikeforce, KSW czy Jungle Fight. Teraz Staring ma passę trzech zwycięstw z rzędu, gdy przed czasem pokonał Ante Delija, Tomaza Simonicia i Ricco Rodrigueza.

Antony Rea - Francuz po ostatniej porażce w 2011 roku z Jimi Manuwą, ma teraz świetną passę sześciu zwycięstw z rzędu. Rea pokonał chociażby zawodników, których widzieliśmy w Polsce, takich jak Charles Andrade i Matteo Minonzio.

Chris Barnett - Niedoszły rywal Michała Kity powrócił w poprzednim roku po trzech latach przerwy. Pd tego czasu zanotował już pięć walk, wszystkie kończąc uderzeniami. Chris w pojedynkach w Japonii zanotował wygraną z Travisem Wiuffem i Schinichi Suzukawa.

Oli Thompson -  Anglik będzie chciał przerwać passę trzech porażek z rzędu, gdy na punkty przegrał z Mariuszem Pudzianowskim, a przed czasem na gali BAMMA z Gzimem Selmanim i niespodziewanie z Brettem McDermottem. Thompson w Polsce poza walką z 'Pudzillą' zanotował także wygraną z Kamilem Walusiem i przegraną na punkty z Karolem Bedorfem.

Yosef Mohammad - Szwed na koncie ma pięć walk, z czego cztery wygrał, wszystkich rywali kończąc uderzeniami. Yosef jedyną porażkę zaliczył na punkty z aktualnym zawodnikiem UFC Viktorem Pestą.

Fernando Rodigues - Brazylijczyk stoczył do tej pory osiem walk, siedem zwyciężył kończąc przeciwników głównie uderzeniami. Raz tylko stanął do decyzji sędziów.

Dwóch pozostałych uczestników federacja ma ogłosić w najbliższych dniach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.