24 KWIETNIA GALA PLMMA WE WŁOCŁAWKU

Organizacja PLMMA informuje o kolejnej gali, która będzie miała miejsce dwudziestego czwartego kwietnia we Włocławku. Jak na razie zostały podane cztery nazwiska głównych bohaterów tego wieczoru.

Bartłomiej Bartnicki (2-0) - Medalista olimpijski stoczy swoją trzecią walkę w MMA. W dwóch pierwszych wygrał szybko przez poddania, pokonując zawodnika z Węgier na gali Fighters Club i Polaka na PLMMA 45.

Antoni Chmielewski (28-12) - Polak w poprzednim roku stoczył cztery walki, przegrywając raz na punkty z Piotrem Wawrzyniakiem na PROMMAC Po Prostu Walcz w Lublinie. Pozostałe walki doświadczony Antoni wygrał, w pierwszej rundzie przez poddanie z Arkadiuszem Żabą, Sylwestrem Borysem i Jonasem Billsteinem.

Marian Ziółkowski (10-3-1) - Po porażce w walce o pas z Adrianem Zielińskim udanie powrócił w tym roku, pokonując na punkty Bartłomieja Kurczewskiego.

Adam Okniński (4-1) - Adam po pierwszej porażce w karierze zanotował dwie udane walki, kończąc uderzeniami Mirosława Adamowa i Wojciecha Balejko.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.