ZNAMY PARY TURNIEJU WAGI CIĘŻKIEJ NA IGF 3

W Tokyo jedenastego kwietnia odbędzie się gala IGF 3, na której odbędzie się ośmioosobowy turniej kategorii ciężkiej. Znamy już pary.

Dion Staring vs Yosef Ali Mohammad - Holender jest bardzo dobrze znany polskim kibicom, walczył on z Damianem Grabowskim, Antonim Chmielewskim czy Robertem Joczem. Dion na koncie ma walki w takich federacjach jak Strikeforce, KSW czy Jungle Fight. Teraz Staring ma passę trzech zwycięstw z rzędu, przed czasem pokonał Ante Delija, Tomaza Simonicia i Ricco Rodrigueza. Szwed na koncie ma pięć walk, cztery wygrał, wszystkich rywali kończąc uderzeniami. Yosef jedyną porażkę zaliczył na punkty z aktualnym zawodnikiem UFC Viktorem Pestą.

Anthony Rea vs Fernando Rodrigues Junior -  Francuz po ostatniej porażce w 2011 roku z Jimi Manuwą ma teraz świetną passę sześciu zwycięstw z rzędu. Rea pokonał zawodników, których widzieliśmy w Polsce, takich jak Charles Andrade i Matteo Minonzio. Brazylijczyk stoczył do tej pory osiem walk, siedem zwyciężył kończąc przeciwników głównie uderzeniami. Raz tylko stanął do decyzji sędziów.

Emil Zahariev vs Chris Barnett - Niedoszły rywal Michała Kity powrócił w poprzednim roku po trzech latach przerwy. Od tego czasu zanotował już pięć walk, wszystkie kończąc uderzeniami. Chris w pojedynkach w Japonii zanotował wygraną z Travisem Wiuffem i Schinichi Suzukawa. Emil to doświadczony zawodnik mający na koncie dwadzieścia dwie wygrane, z czego tylko cztery walki zakończyły się decyzją sędziów. Zahariev przegrał z takimi zawodnikami jak Nandor Guelmino, Francis Carmont i Marcus Vanttinen.

Ikuhisa Minowa vs Oli Thompson - Anglik będzie chciał przerwać serię trzech porażek z rzędu, gdy na punkty przegrał z Mariuszem Pudzianowskim, a przed czasem na gali BAMMA z Gzimem Selmanim i niespodziewanie z Brettem McDermottem. Thompson w Polsce poza walką z 'Pudzillą' zanotował także wygraną z Kamilem Walusiem i przegraną na punkty z Karolem Bedorfem. Japończyk to już legenda, walczy na dużych galach z mocnymi zawodnikami. Ikuhisa na koncie ma aż sto cztery pojedynki, mając pięćdziesiąt dziewięć zwycięstw.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.