NOWE ZESTAWIENIA NA PLMMA 54

Dwudziestego czwartego kwietnia we Włocławku odbędzie się gala PLMMA 45. Dowiedzieliśmy się o nowych zestawieniach w jej rozpisce.

Bartłomiej Bartnicki vs Błażej Wójcik - Bartnicki na koncie ma dwie walki MMA, które kończył szybko, bo już w pierwszych rundach. Zawodnik z Bydgoszczy zadebiutował w roku 2013, w swoim rodzinnym mieście, poddając kimurą zawodnika z Węgier. Pod koniec zeszłego roku w grudniu zadebiutował w organizacji PLMMA, poddając tym razem Bartłomieja Sudoła balachą. Błażej choć rekordu nie ma doskonałego, bo trzy zwycięstwa i trzy porażki, to już na koncie ma walki z Danielem Omielańczukiem (aktualnym zawodnikiem UFC) oraz Szymonem Bajorem (fighterem walczącym w KSW). Przegrał te walki, jednak sam fakt, że walczył z takimi przeciwnikami, dobrze o nim świadczy. Z Danielem szybko przegrał, jednak Szymon z Wójcikiem męczył się aż do trzeciej rundy. Będzie to ważny pojedynek dla niego, bo ostatnią walkę stoczył w 2013 roku.

Antoni Chmielewski vs Cheik Kone - Polak w poprzednim roku stoczył cztery walki, przegrywając raz na punkty z Piotrem Wawrzyniakiem na PROMMAC Po Prostu Walcz w Lublinie. Pozostałe walki doświadczony Antoni wygrał, w pierwszej rundzie przez poddanie z Arkadiuszem Żabą, Sylwestrem Borysem i Jonasem Billsteinem. Francuz na koncie ma czternaście walk, jedenaście zwyciężył. Gdy wygrywał, to uderzeniami albo decyzją sędziów. W poprzednim roku Cheik stoczył cztery pojedynki, tylko jedna walka zakończyła się decyzją sędziów, pozostałe to zwycięstwa uderzeniami z Benjaminem Brinsą na SHC 10 i z Chrisem Fieldsem na BAMMA 18.

Adam Okniński vs Tymoteusz Pledziewicz - Adam po pierwszej porażce w karierze zanotował dwie udane walki, kończąc uderzeniami Mirosława Adamowa i Wojciecha Balejko. W poprzednim roku zawodnik z Torunia zanotował trzy walki. W pierwszej przegrał przez poddanie z Robertem Maruszakiem, w następnej walce zremisował z Pawłem Okońskim, a w ostatniej wygrał przez poddanie z Arturem Mroczkiem. W tym roku Pledziewicz szybko zwyciężył przez poddanie z Michałem Bacikiem, na gali Xcage 7.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.