FEN 7: MARCIN WRZOSEK vs ROBERT RAJEWSKI

Dwaj wyróżniający się zawodnicy polskiego MMA kategorii piórkowej, Marcin Wrzosek  z Bydgoszczy i Robert Rajewski Junior, dostaną szansę skrzyżowania rękawic i zmierzenia się ze sobą podczas gali FEN 7 'Real Combat'. Impreza będzie miała miejsce w dniu 24-go kwietnia w hali Artego Arena w Bydgoszczy przy ulicy Toruńskiej 59. Będzie to debiut tej kategorii wagowej na scenie Fight Exclusive Night i oczekiwania w związku z występem obu zawodników są ogromne.

27-letni Marcin Wrzosek, nazywany „Polish Zombie”, to zawodnik walczący nie tylko na krajowych arenach. Jego doświadczenie obejmuje także występy na brytyjskim rynku MMA, gdzie występował m.in. w słynnej organizacji Cage Warriors. W Polsce reprezentujący miejscowy klub Fighting Division Bydgoszcz, podopieczny trenera Łukasza Zaborowskiego, rozpoczął karierę w 2011 roku. Na jego koncie widnieje 9 zwycięstw i tylko 2 porażki, poniesione w Wielkiej Brytanii. Marcin mierzy 175 cm i waży 66 kg.

Robert Rajewski Jr. To wielokrotny Mistrz Polski Wushu w formule Sanda i Kickboxingu. Był także uczestnikiem słynnego turnieju King Of Kings World GP 2014. Utalentowany przedstawiciel rodziny Rajewskich , z której w MMA walczy jeszcze jego trzech braci, jest trenowany przez ojca Roberta Rajewskiego Seniora w klubie Rajewski Team Płock i w Mieszanych Sztukach Walki stoczył 3 pojedynki, wygrywając wszystkie. Robert mierzy 180 cm i waży 70 kg.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakontraktowania tego pojedynku, bowiem gwarantuje on wysoki poziom sportowy i spory ładunek emocji z uwagi na udział najwybitniejszego miejscowego zawodnika tego regionu, jakim jest Marcin Wrzosek. Także Robert Rajewski to gwarancja dobrej walki i profesjonalnego przygotowania do udziału w naszej gali.” - powiedział Rafał Sawicki, wiceprezes organizacji. „Będziemy uważnie przyglądać się tej konfrontacji. To zawodnicy, którzy w przyszłości mogą toczyć nawet 5-rundowe pojedynki.” - ujawnił przyszłościowy plan walki o pas wagi piórkowej, prezes Paweł Jóźwiak.

Wierzymy, że ten i inne pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 24-go kwietnia 2015 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA, a pojedynek Marcina Wrzoska i Roberta Rajewskiego Jr. zapisze się w pamięci kibiców. Nie powinno was tam zabraknąć.

Jednocześnie informujemy, iż bilety będą dostępne w sprzedaży internetowej na stronie www.eventim.pl oraz w punktach stacjonarnych tej sieci takich jak: Saturn, EMPiK, Media Expert i Media Markt. Pełna lista punków dostępna pod linkiem: TUTAJ

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.