KSW 31: JĘDRZEJ MAĆKOWIAK vs MARCIN GUŁAŚ

Federacja KSW ogłosiła ostatni brakujący pojedynek w rozpisce gali KSW 31: Materla vs Drwal, która odbędzie się 23 maja w ERGO Arenie w Gdańsku/Sopocie. W pojedynku debiutantów w wadze ciężkiej, który otworzy trójmiejskie wydarzenie Jędrzej Maćkowiak (3-0, 1 KO, 2 Sub) zmierzy się z miejscowym zawodnikiem Marcinem Gułasiem (6-4-1, 3 KO, 2 Sub).

Maćkowiak, reprezentujący barwy Ankosu Zapasy Poznań, miał zadebiutować w KSW w październiku zeszłego roku, jednak wtedy kontuzja kostki wyeliminowała go z występu na KSW 28 w Szczecinie. Mierzący 193 centymetry i ważący 117 kilogramów 23-letni rawiczanin ma na koncie na razie trzy zawodowe występy, z których wszystkie wygrał przed czasem.

Gułaś, trenujący w trójmiejskich klubach Piranha Grappling Team i Brzostek Boxing Team, również zadebiutuje w klatce KSW. Gdynianin może się pochwalić passą czterech zwycięstw z rzędu, wszystkie zakończone w pierwszych rundach. W swojej ostatniej walce „Jagoda” potrzebował jedynie 52 sekund na odprawienie znanego z KSW, niedoszłego rywala Maćkowiaka, Kamila Walusia.

Bilety na KSW 31: Materla vs Drwal są jeszcze dostępne w portalu eBilet.pl.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.