OŚMIU ZAWODNIKÓW ZWOLNIONYCH Z UFC

Kolejne zwolnienia w federacji UFC, tym razem ośmiu zawodników musiało pożegnać się z najlepszą federacją na świecie.

Jake Lindsey - Jake zadebiutował jako zawodnik niepokonany, mając na koncie dziewięć zwycięstw, a tylko dwie zakończyły się po decyzji sędziów. Lindsey odchodzi z trzema porażkami. Po uderzeniach uległ w walce z Jonem Tuckiem i Josephem Duffy, a przez poddanie przegrał z Oliviere Aubin-Mercier.

Josh Copeland - Josh także zadebiutował jako niepokonany, mając dziewięć zwycięstw. W dwóch pojedynkach w UFC przegrał na punkty z Ruslanem Magomedovem i w trzeciej rundzie przez techniczny nokaut z Jaredem Rosholtem.

Patrick Walsh - Patrick zaczął od wygranej na punkty z Danem Sphonem. Walsh w ostatniej walce nie wykazał się niczym, dał nudny pojedynek, przegrywając po decyzji sędziów z Danielem Kelly.

Andy Enz - Andy w UFC zanotował trzy walki, przegrał po decyzji sędziów z Clintem Hesterem i Marcelo Guimaraesem, a ostatnia walka to przegrana w pierwszej odsłonie przez techniczny nokaut z Thiago Santosem.

Josh Shockley - Dwie walki w UFC, dwie porażki. Przegrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie w walce z Jasonem Saggo, a na punkty z Ivanem Jorge.

Richardson Moreira - Brazylijczyk to kolejny zawodnik, który zawalczył w UFC tylko dwa razy. W zaledwie dwadzieścia sekund przegrał z Marcosem Rogerio de Limą, a w drugim pojedynku na punkty przegrał z IIdemarem Alcantarą.

Rodrigo de Lima - Zawodnik z Brazylii przez nokaut w drugiej rundzie przegrał z Neilem Magny, a w ostatniej walce w tym roku przegrał po decyzji sędziów z Efrainem Escudero.

Ruan Potts - Wygląda na to, że zawodnik z Afryki w UFC znalazł się z przypadku. Trzy walki, wszystkie przegrane, ale nie to tylko martwi, bo wszystkie zostały zakończone przed czasem. Pierwsza walka to porażka przez nokaut z Soa Palelei, następne dwa starty to porażki przez techniczne nokauty w drugich rundach z Anthony Hamilltonem i Derrickiem Lewisem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.