IV MIĘDZYNARODOWA GALA WALK ZAWODOWYCH ONLY1

Gala Only1 jest międzynarodowym, cyklicznym wydarzeniem sportowym. Już wkrótce Gala Only1 zawita do katowickiego Spodka. Tego wieczoru Spodek rozbłyśnie tysiącem świateł, rozbrzmi  dźwiękami muzyki z samego serca jednej z najstarszej z kultur.

11 tys. widzów bezpośrednio będzie mogło podziwiać zmagania najlepszych wojowników, zawodników takich sztuk walki jak: Sanda, Muay Thai, K1, MMA. Przeniesiemy widza w czasie i przestrzeni, wciągniemy w historię sportowej walki gdzie wygrywa najlepszy, rywalizacji opartej na sile fizycznej i mocy ducha, na wartościach na których opiera się prawdziwy sport.

Tegoroczna Gala Only1 będzie miała już swoją IV odsłonę. Organizatorzy postanowili zaprezentować koncept szerszej publiczności. W IV odsłonie walczyć o pasy zawodowych Mistrzów Świata ONLY1 Corporation LTD, będą zawodnicy z wielu krajów świata, odbędzie się 8 walk, w tym 3 o pasy mistrzowskie. 

Galę na żywo relacjonować będzie TVP. Wydarzenie poprowadzą: Ireneusz Bieleninik i Michał Czernecki. Dyrektorem i Promotorem Gali jest Mirosław Barszowski, posiadacz stopnia mistrzowskiego 3 Duan Chinese Wushu Association – Pekin oraz 6 Duan International Wushu Sanda Federation Hongkong. Założyciel i dotychczasowy Prezes Stowarzyszenia Dalekowschodnich Sztuk Walki TAO.

Impreza odbędzie się 29.05.2015r w hali katowickiego Spodka.
Bilety wkrótce do nabycia m.in. na stronie organizatora: www.only1fight.com    

Misją i celem tego sportowo-kulturalnego przedsięwzięcia jest promowanie walki fair play,  sportowego ducha, przybliżenie  publiczności wschodnich sztuk walki, co się z tym wiąże, szerzenie zdrowego i aktywnego stylu życia, witalności, pozytywnych emocji dla wszystkich, a także zwrócenie uwagi na wartości jakie niesie ze sobą niezwykłe bogactwo wielowiekowej  kultury Wschodu, jej mistyczna i duchowa strona, wartości jakimi się kieruje, medytację oraz samodoskonalenie.

Celem jest także wypromowanie chińskiej dyscypliny walki SANDA, nowożytnego sposobu uprawiania walki Wushu, która jest z kolei sportową odmianą Kung Fu, wyjątkowo dynamicznej i widowiskowej dyscypliny toczonej w trzyminutowych rundach gdzie podstawą jest znakomite przygotowanie fizyczne, kondycyjne i psychiczne. Ten rodzaj walk swoją dynamiką i widowiskowością przewyższa wiele odmian sportów walki promowanych w naszym kraju.

Więcej informacji na: www.only1fight.com
Źródło: se.pl

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.