Archiwum wiadomości z dnia: 2015-04-07

MELVIN GUILLARD NIE WYSTĄPI NA WSOF 20

MMA - Świat

Były zawodnik UFC Melvin Guillard miał wystąpić w piątek na zbliżającej się gali WSOF 20, jednak został on wykreślony z rozpiski. Powód jest taki, że Amerykanin nie dostarczył badań lekarskich dla federacji, a jego przeciwnik Ozzy Dugulubgov zawalczy z Lucasem Montoyą. Dwudziestoośmiolatek na koncie ma jedenaście walk, z których osiem to zwycięstwa, tylko jedno po decyzji sędziów. Lucas na koncie ma już jedną walkę dla WSOF, kiedy wystąpił na ich dwunastej gali. Pod koniec pierwszej odsłony wygrał przez techniczny nokaut z Jimmy Spicuzzą. [Czytaj więcej]

OFICJALNY PLAKAT TFL 7

MMA - Polska

Przedstawiamy oficjalny plakat gali TFL 7, która drugiego maja odbędzie się w Kraśniku. W walce wieczoru zobaczy starcie Tomasz Janiszewski vs Michał Oleksiejczuk, ponadto w drugiej walce wieczoru wystąpi Kraśniczanin Sebastian Kotwica. Bilety w sprzedaży od 8 kwietnia, w godz. 18-20, w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku. Ilość miejsc ograniczona. [Czytaj więcej]

PAWEŁ SŁOWIŃSKI KOŃCZY KARIERĘ

MMA - Świat

Utytułowany kickboxer Paweł Słowiński, w wieku trzydziestu pięciu lat zakończył karierę. W swojej karierze Paweł zanotował sto dwadzieścia osiem walk, z których sto sześć to zwycięstwa. Zawodnik pochodzący z Polski, a mieszkający na stałe w Australii, mierzył się z takimi zawodnikami jak Peter Graham, Melvin Manhoef, Remy Bonjasky, Gokhan Saki, Semmy Schilt czy Badr Hari. Swoją przygodę w MMA miał krótką, notując trzy walki. W debiucie w swoim kraju wygrał szybko przez techniczny nokaut po niecałych trzech minutach walki. Następnie przyszedł kontrakt z KSW, dla której to federacji zanotował dwie walki. Nie skończyły się one po jego myśli, przegrał przez poddanie z Marcinem Różalskim i przez techniczny nokaut z Michałem Andryszakiem. Swoją ostatnią walkę 'The Sting' zanotował w formule K-1, kiedy na punkty pokonał zawodnika z Ukrainy. [Czytaj więcej]

KAMIL TARNAWSKI WRACA DO MMA

MMA - Świat

Kamil Tarnawski po dwóch latach przerwy wraca do MMA, wystąpi szesnastego maja na Słowacji. Kamil ma na koncie trzy walki, zaczął od dwóch wygranych przez poddanie, pokonując Marka Sikorę i Mateusz Piórkowskiego. W ostatniej walce Tarnawski przegrał w pierwszej odsłonie na Fight Exclusive Night 1 z Mariuszem Janickim. Rywalem Polaka będzie Ludovit Klein, mający na koncie dwie walki, które zakończył przed czasem, nokautując oraz poddając swojego rodaka. [Czytaj więcej]

NOC BOJOV 5: WALKA PATRYKA ROGÓŻA

Niestety swoją trzecią porażkę z rzędu zanotował utalentowany młody zawodnik z Bochni Patryk Rogóż, który niedawno wystąpił w Polsce, a następnie zanotował walkę zagranicą. Rywal nie należał do słabych, był nim Miroslav Strabak, który wystąpił w poprzednim roku na gali Xcage 6, przegrywając z Adrianem Zielińskim. Tym razem zawodnik ze Słowacji już w pierwszej odsłonie zwyciężył przez techniczny nokaut. [Czytaj więcej]

SEBASTIAN KUJAWIAK NA PCF 12

MMA - Świat

Sebastian Kujawiak to kolejny zawodnik z Polski, który szesnastego maja zawalczy na Słowacji. Zawodnik Gracie Barra Łódź będzie chciał wyrównać swój bilans walk. Po dwóch porażkach z takimi zawodnikami jak Marcin Wrzosek i Tomasz Terlikowski, Kujawiak znokautował po jedenastu sekundach Marcina Mazurka. Kolejna walka miała miejsce w Suwałkach na gali Extreme Cage 2, gdzie wystąpił w turnieju lecz odpadł, kiedy przegrał w drugiej odsłonie przez poddanie z Andreyem Sucharewiczem. Przeciwnikiem Sebastiana będzie Marian Jakubik. [Czytaj więcej]

WOJCIECH BULIŃSKI NA PCF 12

MMA - Świat

Już szesnastego maja odbędzie się gala PCF 12, a na niej zobaczymy Wojciecha Bulińskiego, zawodnika kategorii ciężkiej. Zmierzy on się z Kristofem Nataską. Polak na koncie ma siedem walk, pięć to zwycięstwa. Co ciekawe, wszystkie jego walki skończyły się przed czasem. W poprzednim roku Buliński wrócił po dwóch latach przerwy od startów, zwyciężając przez poddanie na gali Vale Tudo Club. Pokonał wtedy debiutującego zawodnika z Anglii. Zawodnik publiczności na koncie ma osiem walk, z których pięć zwyciężył. Tylko jedna zakończyła się po decyzji sędziów. Kristof wraca po dwóch latach przerwy, na koncie ma także walki z takimi zawodnikami jak Ante Delija czy Attila Vegh. [Czytaj więcej]