MICHAŁ WIENCEK PRZED M-1 CHALLENGE 56

Przedstawiamy wywiad z Michałem Wienckiem, który już jutro zadebiutuje w M-1 Global.

- Witamy cię serdecznie. Powiedz nam jak wyglądały przygotowania do najbliższej walki?
Michał Wiencek: Witaj, witam wszystkich czytelników portalu. Przygotowania już praktycznie zakończone, szykujemy się do wylotu, ostatnia prosta z cięciem wagi i wojna.

- Zadebiutujesz w M-1 Global, a twoim przeciwnikiem będzie Rustam Gadzhiev. Szukałeś coś na temat tego zawodnika?
MW: Nie musiałem szukać. Mój trener z DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała Damian Herczyk zadbał o to, żebym mógł skupić się tylko na przygotowaniach do tej walki.

- Na ile walk podpisałeś kontrakt z organizacją M-1 Global?
MW: Póki co, jedna walka. Jak mówi mój manager, Marcin Ossoliński "Testujemy głębokość i temperaturę tej wody. Zobaczmy, jak Ci się będzie pływało".

- W poprzednim roku miałeś trzy starty, jak możesz je podsumować?
MW: Trzy starty, trzech mocnych przeciwników, jedna wygrana, 2 porażki, 3 dobre walki. Myślę, że każdy z tych pojedynków mógł się podobać, ale nie mnie to oceniać, od tego są fani, widzowie, media. Ja wychodzę przygotowany i realizuję taktykę trenera Damiana Herczyka.

- Walczyłeś dla Areny Berserkerów i Trophy MMA, jak oceniasz te federacje?
MW: I tu, i tu przyszło mi się zmierzyć z dwoma najcięższymi przeciwnikami, z jakimi walczyłem do tej pory. Pierwszy, to Albert Odzimkowski, którego pozdrawiam tutaj serdecznie, życząc powodzenia w debiucie na FEN. Drugi to Mohammed Abdollah, z którym daliśmy walkę uznaną później przez zgromadzoną publiczność, media i włodarzy federacji, za walkę wieczoru. Obie federacje dały mi doświadczenie, które wykorzystam w kolejnych moich pojedynkach.

- Dziękuje za poświęcony czas, jeżeli chcesz kogoś pozdrowić lub komuś podziękować, bardzo proszę.
MW: Dziękuje również, pozdrawiam serdecznie moich najbliższych, chłopaków z klubu, sponsorów: DAAS Group, Czanieckie Makarony, Tomar, PowerBody, RehaForma, PodBukami, SuperNowa, MDO MAnagement i ExtremeHobby. Trzymajcie Kciuki w piątek!

Rozmawiał Arkadiusz Hnida

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.