Archiwum wiadomości z dnia: 2015-04-11

 
ALBU PODDAŁA BADUREK

MMA - Polska

Izabela Badurek nie znalazła sposobu na Alexandrę Albu, która poddała Polskę w drugiej rundzie. Rosjanka od razu uzyskała przewagę w stójce, dlatego zawodniczka S4 Team zaczęła dociskać ją do siatki i szukała sprowadzeń. Podczas próby sprowadzenia, Rosjanka wywracając się na plecy złapała ciasną gilotynę, w pięknym stylu poddając naszą Izę. [Czytaj więcej]


ALMMA 83: PUCHAR DOLNEGO ŚLĄSKA W MMA

MMA - Amatorskie

Siedemnastego maja od godziny 07:00 do około 21:00 odbywać się będzie Puchar Dolnego Śląska w MMA w kategorii OPEN, z nagrodami pieniężnymi. Organizatorami zawodów są Łukasz Borowski oraz Miłosz Borowski. Impreza dobędzie się w Obornikach Śląskich, w Hali OSIR przy ul. Poniatowskiego 22. [Czytaj więcej]WYNIKI M-1 CHALLENGE 56

MMA - Świat

Wczoraj w Moskwie odbyła się gala M-1 Challenge 56. W walce wieczoru doszło do rewanżowej walki o pas kategorii średniej. Ramazan Emeev odgryzł się za porażkę na punkty, pokonując po niecałych dwóch minutach przez poddanie Vyacheslava Vasilevsky'ego. Ivan Buchinger stoczył swoją czwartą walkę dla federacji M-1, tym razem w drugiej rundzie pokonując przez techniczny nokaut Aliyara Sarkerova. Ante Delija, po porażce w rosyjskiej federacji, zanotował kolejne trzy wygrane przed czasem. Wczoraj popełnił drugą walkę w M-1 Global, pokonując na punkty doświadczonego Łotysza Konstantina Gluhova, dla którego była to druga porażka z rzędu. Michał Wiencek udanie zadebiutował w M-1, pokonując zdecydowanie Rustama Gadzhieva. Widać było od początku przewagę Polaka, jednak dopiero w trzeciej rundzie udało się skończyć walkę przed czasem. [Czytaj więcej]


MANUWA WYPUNKTOWAŁ BŁACHOWICZA

MMA - Polska

Niewiele brakowało Janowi Błachowiczowi do zwycięstwa nad wyżej notowanym Jimim Manuwą. Polak lepiej wyglądał boksersko, lewe proste często dochodziły celu. Anglik lepiej kopał, zadał dużą liczbę kolan na nogi rywala. Polak miał jednak chwile przestoju, po dobrym początku oddawał rywalowi inicjatywę. Manuwa był aktywniejszy w przekroju całej walki, i ku zdziwieniu Janka, to ręka Anglika powędrowała w górę. [Czytaj więcej]


CRO COP WYRÓWNAŁ RACHUNKI

MMA - Polska

Mirko Filipovic przegrał dwie pierwsze rundy i wydawało się, że Gabriel Gonzaga drugi raz z nim wygra. Cro Cop pokazał jednak wielkie serce, w połowie ostatniej rundy trafił rywala, a potem zamroczonego cios po ciosie dobijał. W końcu Gonzaga znalazł się na macie, a tam Chorwat dokonał zniszczenia, a sędzia musiał przerwać walkę. [Czytaj więcej]WYNIKI WSOF 20

MMA - Świat

Przedstawiamy wyniki wczorajszej gali WSOF 20, która miała miejsce w Stanach Zjednoczonych. W walce wieczoru na ostatnią chwilę zmieniono rywala dla Davida Brancha. Ten nie miał jednak problemu, i w drugiej odsłonie poddał Jessea McElligotta. Po pierwszej porażce w karierze Nick Newell wrócił do MMA, i na punkty pokonał Joe Condona. Steve Mocco, zapaśnik ze Stanów, pod koniec pierwszej rundy ciosami odprawił Juliano Coutinho, niedoszłego rywala Tima Sylvi. [Czytaj więcej]WYNIKI BELLATOR 136

MMA - Świat

Przedstawiamy wyniki gali Bellator 136, która z piątku na sobotę odbyła się w Stanach Zjednoczonych. W walce wieczoru swój tytuł w kategorii lekkiej obronił Will Brooks, pokonując zdecydowanie na punkty pogromcę Marcina Helda, Davea Jansena. Rafael Carvalho na punkty pokonał kickboxera Joe Schillinga, który ostatnio zadziwił wygraną nad Melvinem Manhoefem. [Czytaj więcej]


MARCIN HELD PODDAŁ RYWALA NA BELLATOR 136

MMA - Świat

Marcin Held wykonał kolejny krok milowy w swojej karierze. Wczorajszej nocy podczas gali Bellator 136 poddał w trzeciej rundzie bardzo groźnego Alexandra Sarnavskiya. Polak praktycznie całą walkę kontrolował Rosjanina, aby w ostatniej rundzie poddać go niesamowitą dźwignią na kolano. Teraz tyszanina czeka walka o mistrzostwo Bellatora, a mistrzem po gali z numerem 136 nadal pozostaje Will Brooks. [Czytaj więcej]
DAMIAN STASIAK PRZEGRAŁ DECYZJĄ

MMA - Polska

Solidną walkę dał Damian Stasiak, to jednak nie wystarczyło na Yaotzina Mezę. Polak najlepiej wyglądał w drugiej rundzie. Na jej początku uzyskał przewagę, w połowie było gorzej, a pod koniec rundy zagroził rywalowi poddaniem. W trzeciej rundzie zabrakło jednak sił, Meza przewracał Damiana i kontrolował go w parterze. [Czytaj więcej]

HAMILTON WYPUNKTOWAŁ OMIELAŃCZUKA

MMA - Polska

Fatalna passa polaków trwa. Daniel Omielańczuk dał się wypunktować Anthonemy Hamiltonowi, który wygrał decyzją sędziów. Pierwsza runda rozpoczęła się szybkim obaleniem Amerykanina, który przez całą rundę kontrolował i obijał Damiana. W drugiej wydawało się, że Daniel zaczyna przełamywać rywala. Niestety w trzeciej Omielańczuk dał się zepchnąć pod siatkę, tam całe pięć minut przewalczył będąc w klinczu, w którym na zmianę z Hamiltonem wymieniali ciosy kolanami i pięściami. [Czytaj więcej]MICHAŁ WIENCEK PODDAŁ RYWALA W MOSKWIE

MMA - Świat

Michał Wiencek podczas swojego wczorajszego występu w Moskwie uciszył w trzeciej rundzie lokalną publiczność. Walka z Dagestańczykiem Rustamem Gadzhievem była przez pierwsze dwie rundy bardzo wyrównana, ale w tej ostatniej dominował już tylko nasz zawodnik. Na dwadzieścia sekund przed końcem walki poddał twardego rywala duszeniem. [Czytaj więcej]

MARCIN BANDEL PRZEGRAŁ PRZEZ TKO

MMA - Polska

Steven Ray nie dał szans eksplodować naszej 'Bombie', Marcin Bandel przegrał po uderzeniach w parterze przez TKO w drugiej rundzie. Szkot dominował Polaka w stójce, na twarzy którego szybko pojawiła się krew. Ray radził sobie również dobrze w parterze, pod sam koniec pierwszego starcia mało nie poddał naszego zawodnika, zapinając ciasne kata gatame, 'Bomba' zdołał jednak dotrwać do gongu. W drugiej rundzie Szkot przewrócił Polaka, którego zasypał ciosami. Bandel nie mógł się uwolnić, i po jednym z mocniejszych ciosów sędzia przerwał starcie. [Czytaj więcej]


JACEK TOCZYDŁOWSKI ZAWALCZY O PAS PLMMA

MMA - Polska

Jacek Toczydłowski miał wystąpić na zbliżającej się gali BAMMA 20, jednak jego przeciwnik miał wypadek, a walkę odwołano. Za to 'Jack' stoczy swoją pierwszą walkę w ojczyźnie. Jacek mieszkający na stałe w Anglii, dwudziestego czwartego kwietnia wystąpi na PLMMA 54 we Włocławku, w walce o pas kategorii półśredniej z Kamilem Szymuszowskim. [Czytaj więcej]