BELLATOR 140: SIEDEMNASTEGO LIPCA

Bellator 140 odbędzie się w Stanach Zjednoczonych siedemnastego lipca. Poznaliśmy walkę wieczoru oraz kolejny pojedynek dodany do rozpiski. W pojedynku wieczoru zobaczymy walkę o tytuł w kategorii półśredniej, który posiada Douglas Lima. Dla Brazylijczyka będzie to druga obrona tytułu, tym razem w pojedynku z Andreyem Koreshkovem.

Obaj po porażce z Benem Askrenem mają solidną serię zwycięstw. Lima po porażce na punkty z Amerykaninem dopisał kolejno pięć zwycięstw, odnosząc je przed czasem po uderzeniach. Douglas pokonał takich zawodników jak Ben Saunders, który aktualnie jest zawodnikiem UFC, czy Michail Tsarev, niedoszły rywal Borysa Mańkowskiego. Rosjanin przegrał z Askrenem po uderzeniach w czwartej rundzie. Od tej walki zanotował cztery kolejne, kończąc dwie przed czasem i dwie na punkty.

Drugim pojedynkiem dodanym do rozpiski jest walka w kategorii półśredniej pomiędzy niepokonanym Chrisem Honeycuttem, a zawodnikiem o dużo większym doświadczeniu Paulem Bardleyem. Amerykanin z sześciu pojedynków aż pięć zakończył przed czasem. W ostatnich dwóch walkach Chris stoczył dwie walki w Bellatorze, pokonując uderzeniami Claytona MacFarlane i Aarona Wilkinsona. Paul na koncie ma walki w takich federacjach jak UFC i Strikeforce. W obu zanotował po dwie walki. W UFC przegrał po decyzji sędziów z Rafaelem Natalem i Mike Pierce. W Strikeforce Bardley pokonał na punkty Levi Avera, a przed czasem przegrał z Luke Rockholdem. 'The Gentleman' w roku 2013 zadebiutował w Bellatorze, pokonując po decyzji sędziów Karla Amoussou. Dwie walki kolejne zakończyły się na punkty, przegrał z Nathanem Coyem i wygrał z Joshem Neerem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.