WAKO EUROPEAN CUP - KRYNICA ZDRÓJ

Redakcja, Informacja własna

2015-04-23

Na przyszłotygodniowy Puchar Europy w kickboxingu, który odbędzie się w Krynicy-Zdroju w dniach 30.04-03.05.2015, zgłosiła się rekordowa liczba zawodników i zawodniczek, łacznie 712 kickboxerów.

- Przed naszym teamem ogrom pracy - mówi Krzysztof Bulanda - i przygotowania do przyszłorocznej edycji, którą chcemy zorganizować w Nowym Sączu.

LISTA DOTYCZAS ZGŁOSZONYCH ZAWODNICZEK I ZAWODNIKÓW

POINTFIGHTING( 214 osób)

DZIECI 7- 9lat( 27 osób)

dziewczynki:

- 20kg,

1.Gabriala Czerwińka LUKS Jas-Pol,

2.Amelia Koszyk UKS Evan,

3.Oliwia Myjkowska Gladiator Binczarowa,

4.Magdalena Weberman LUKS Jas-Pol

5.Milena Gumulak LUKS Jas-Pol

-24kg,

1.Wiktoria Izworska LUKS Jas-Pol,

2.Rita Jacak UKS Evan,

3.Zuzanna Jacak UKS Evan

4.Marta Kowalska Wejherowskie Stow. Sportowe

28 kg,

1.Marta Kowalska Wejherowskie Stow. Sportowe

2.Natalia Janków UKS Evan,

3.Oliwia Czader Beskid Dragon

4.Ilona Kokoszka UKS Evan

5.Natalia Zawalska KS Orient Częstochowa

6.Emilia Kozioł KS Orient Częstochowa

7.Sara Steć LKSW Dan Swidnik

-32 kg,

1.Sarah Olcakova Edymax Bardejov

2.Natalia Mrowca Gladiator Binczarowa

3.Nadia Basta Fighthouse 27 Nowy Sącz

4.Sara Steć LKSW Dan Świdnik

-37 kg,

1.Nikola Barnowska Feniks Krzyżówka

2.Sarah Olcakova Edymax Bardejov

3.Olivia Frączyk LKSW Dan Świdnik

-42 kg,

1.Oliwia Frączyk LKSW Dan Świdnik

2.Klaudia Komnacka LKSW Dan Swidnik

-47 kg,

1.Izabela Mika Mix-Team Wręczca

2.Klaudia Komnacka LKSw Dan Swidnik

Chłopcy( 38 osób) :

-20kg,

1.Jakub Lach LUKS Jas-Pol,

2.Oskar Ryś LUKS Jas-Pol

3.Nikodem Komkowski Wejherowskie Stow. Sportowe

4.Jakub Broda Gladiator Binczarowa

-24kg,

1.Adrian Pękala Gladiator Binczarowa,

2.Aleksander Dejek KSW Łuków

3.Adrian Łaciak Feniks Krzyżówka

4.Nikodem Komkowski Wejherowskie Stow. Sportowe

5.Maciej Dąbrowski LKSW Dan Świdnik

-28 kg,

1.Mikołaj Kulig LUKS Jas-Pol,

2.Jakub Paruzel Mix-Team Wręczyca,

3.Kacper Krok Gladiator Binczarowa,

4.Bartosz Mucha Gladiator Binczarowa,

5.Adrian Borkowski UKS A&W Team Obrowo

6.Oliwier Baranowski LKS Puncher Płock

7.Krystian Rudowski LKS Puncher Płock

8.Mateusz Kurek KS Orient Częstochowa

9.Bartosz Kozioł KS Orient Częstochowa

10.Dawid Pociecha Fighthouse 27 Nowy Sącz

11.Tomasz Gumienniak LKSW Dan Swidnik

12.Piotr Woźniak LKSW Dan Świdnik

-32 kg,

1.Szymon Nowak Gladiator Binczarowa,

2.Adam Rzemiński Gladiator Binczarowa,

3.Piotr Klimek Feniks Krzyżówka

4.Mikołaj Koper LKS Puncher Płock

5.Mikołaj Bębenek Fighthouse 27 Nowy Sącz

6.Oskar Serafin Fighthouse 27 Nowy Sącz

7.Tomasz Gumienniak LKSW Dan Świdnik

8.Paweł Wilczopolski LKSW Dan Świdnik

-37 kg,

1.Jakub Fabiś LUKS Jas-Pol,

2.Tobiasz Toczek Feniks Krzyżówka

3.Alan Rokicki LKS Puncher Płock

4.Szymon Olszewski LKSW Dan Świdnik

-42 kg,

1.Hubert Myjkowski Gladiator Binczarowa,

2.Kacper Niepsuj Gladiator Binczarowa

3.Szymon Olszewski LKSW Dan Swidnik

-47 kg,

1.Krystian Rataj Mix-Team Wręczyca

2.Kacper Serafin Fighthouse 27 Nowy Sącz

Kadet młodszy (35 osób):

- 28 kg,

1.Kacper Matejek KSW Łuków

2.Vadim Cravcenco Moldovia

-32 kg,

1.Jakub Wilczyński LUKS Jas-Pol,

2.Dorian Siekierzyński KSW Łuków,

3.Bartosz Prusinowski KSW Łuków

4.Michał Markowski LKSW Dan Swidnik

-37 kg,

1.Antoni Chrostowski Mix-Team Wręczyca,

2.Julian Graboś Beskid Dragon

3.Sebastian Lach LUKS Jas-Pol

4.Jakub Leliwa Champion Lubawa

5.Krystian Dolny Champion Lubawa

6.Mieszko Matysiak KS Orient Częstochowa

7.Paweł Dąbrowski LKSW Dan Świdnik

-42 kg,

1.Patryk Bodzek Beskid Dragon

2.Maksym Chaban Tajfun Lwów

3.Maciej Fragel Wejherowskie Stow. Sportowe

4.Paweł Dąbrowski LKSW Dan Świdnik

-47 kg,

1.Maksym Nakonehnyy Tajfun Lwów

2.Maciej Fragel Wejherowskie Stow. Sportowe

3.Adrian Benedyk Champion Lubawa

4.Jakub Morozow KSW Łuków

5.Łukasz Wojtowicz Champion Lubawa

6.Michał Dziechciarz KS Orient Częstochowa

7.Mateusz Uniłowski LKSW Dan Świdnik

8.Patryk Banaszek KS Tang Soo Do Pionki

-52 kg,

1.Jan Ryś LUKS Jas-Pol,

2.Artem Korneev Tajfun Lwów

3.Andrzej Bielicki LKS Puncher Płock

4.Kacper Guz LKSW Dan Świdnik

5.Mateusz Uniłowski LKSW Dan Swidnik

6.Michał Żołędź LKSW Dan Świdnik

-57kg,

1.Karol Perygrym Feniks Krzyżówka,

2.Kacper Guz LKSW Dan Swidnik

+57kg

1.Szymon Golonka UKS Evan Nowy Sącz

2.Kacper Macholl KTS-K GOSRiT Luzino

Kadet starszy(36 osób):

- 42 kg,

1.Gheoghe Popovici Moldovia

2.Wiktor Haza UKS Evan Nowy Sącz

3.Kacper Lekan LKSW Dan Świdnik

4.Albert Podstawka LKSW Dan Świdnik

5.Mikołaj Wyrwisz LKSW Dan Świdnik

6.Maciej Kasprzyk KS Orient Częstochowa

7.Szymon Myjak Fenix Krzyżówka

8.Jakub Grzywacz KS Tang Soo Do Pionki

-47 kg,

1.Mateusz Pietrzyk Beskid Dragon

2.Tomas Cingel Edymax Bardejov

3.YuriyGrutskiv Tajfun Lwów

4.Daniel Szymecki KSW Łuków

5.Mariusz Nowak KS Orient Czestochowa

6.Kacper Lekan LKSW Dan Swidnik

7.Szymon Mydlak LKSW Dan Świdnik

8.Albert Podstawka LKSw Dan Swidnik

- 52 kg,

1.Michał Król Beskid Dragon,

2.Przemysław Kuczowicz Feniks Krzyżówka

3.Wiktor Grochalski Champion Lubawa

4.Tomas Cingiel Edymax Bardejov

5.Patrik Babjak Seiken Klub Michalovce

6.Mateusz Buda LKSW Dan Świdnik

7.Szymon Mydlak LKSW Dan Świdnik

8.Kacper Woźniak LKSW Dan Świdnik

- 57 kg,

1.Anatoliy Kuchunskiy Tajfun Lwów

2.Hubert Kaczorowski Champion Lubawa

3.Kacper Woźniak LKSw Dan Świdnik

- 63 kg,

1.Mikołaj Maciaszek Beskid Dragon,

2.Filip Stark KTS-K GOSRiT Luzino

3.Oskar Zawiślak Klub Taekwon-do Tradyc. Łódź

- 69 kg

1.Piotr Szeptak Feniks Krzyżówka

2.Oliwer Laskowski Wejherowskie Stow. Sportowe

3.Filip Stark KTS-K GOSRiT Luzino

4.Adrian Dziemsza Łódzkie Centrum Sportów Walki

+69 kg

1.Oliwer Laskowski Wejherowskie Stow. Sportowe

2.Kacper Kołodziejczyk KS Orient Czestochowa

Kadetka młodsza( 19 osób):

-28 kg,

1.Oliwia Czader Beskid Dragon

2.Julia Matyś LKSw Dan Świdnik

-32 kg,

1.Nikola Siecińska Wejherowskie Stow. Sportowe

2.Julia Ryś LUKS Jas-Pol

3.Zuzanna Kulig LUKS Jas-Pol

4.Julia Matyś LKSW Dan Świdnik

-37 kg,

1.Marta Pawlikowska KSW Łuków,

2.Emilia Zajdel Beskid Dragon,

3.Nikola Siecińska Wejherowskie Stow.Sportowe

4.Małgorzata Zieba Champion Lubawa

5.Natalia Stemplewska Wejherowskie Stow. Sportowe

6.Maja Woźniak LKSW Dan Świdnik

7.Michelle Meier KS Orient Częstochowa

-42 kg,

1.Natalia Zarzycka KSW Łuków,

2.Nikola Siecińska Wejherowskie Stow. Sportowe

3. Natalia Stemplewska Wejherowskie Stow. Sportowe

4.Maja Woźniak LKSW Dan Świdnik

-47 kg,

1.Karolina Matejek KSW Łuków

-52 kg,

1.Martyna Marek RCSW

Kadetka starsza( 21 osób):

-42 kg,

1.Nikola Kaleta Beskid Dragon

2.Paulina Turulska Champion Lubawa

3.Julia Armatyńska KS Orient Częstochowa

- 46 kg,

1.Oliwia Martyniak Beskid Dragon

2.Julia Armatyńska KS Orient Częstochowa

- 50 kg,

1.Julia Setla Beskid Dragon,

2.Natalia Lemańska Beskid Dragon,

3.Zuzanna Kalbarczyk KTS-K GOSRiT Luzino

4.Wiktoria Dombek KS Orient Częstochowa

5.Natalia Jastrzębska KS Orient Częstochowa

6.Aleksandra Grzywacz KS Tang Soo Do Pionki

- 55 kg,

1.Zuzanna Kalbarczyk KTS-K GOSRiT Luzino

2.Maja Grabara KS Orient Częstochowa

3.Małgorzata Ciesielska LKSW Dan Swidnik

- 60 kg,

1.Aleksandra Kucharczyk Mix-Team Wręczyca

2.Małgorzata Ciesielska LKSW Dan Świdnik

- 65 kg,

1.Paulina Stenka KTS-K GOSRiT Luzino

2.Sandra Pikron KTS-K GOSRiT Luzino

+ 65 kg

1.Paulina Stenka KTS-K GOSRiT Luzino

2.Sandra Pikron KTS-K GOSRiT Luzino

3.Olimpia Grela KS Orient Częstochowa

Junior( 17 osób):

-57 kg,

1.Mateusz Tatar KS Orient Częstochowa

2.Krystian Żuk LKSW Dan Świdnik

3.Krystian Spyrka Fenix Krzyżówka

-63 kg,

1.Błażej Mach Wejherowskie Stow. Sportowe,

2.Maciej Zielonka Wejherowskie Stow. Sportowe

3.Michał Kwiatkowski LKS Puncher Płock

4.Karol Marcisz KS Orient Częstochowa

5.Paweł Zdun LKSW Dan Świdnik

6.Krystian Żuk LKSW Dan Świdnik

- 69 kg,

1.Łukasz Skwara KS Orient Częstochowa

2.Michał Pawlik KS Orient Częstochowa

3.Maciej Skraba Fenix Krzyzówka

- 74 kg,

1.Mikołaj Herzberg Wejherowskie Stow. Sportowe

2.Maciej Charkowski LKS Puncher Płock

- 79 kg,

1.Mikołaj Herzberg Wejherowskie Stow. Sportowe

2.Jakub Janikowski LKS Puncher Płock

+94kg

1.Szymon Sroka Wejherowskie Stow. Sportowe

Juniorka( 4 osoby):

-50 kg,

1.Patrycja Hinc KTS-K GOSRiT Luzin

- 55 kg,

1.Patrycja Hinc KTS-K GOSRiT Luzino

2. Martina Cingelova Edymax Bardejov

- 65 kg,

1.Aleksandra Cyranowska KS Orient Częstochowa

Senior(16 osób):

-57 kg,

1.Rafał Karcz Wejherowskie Stow. Sportowe

2.Gheorghe Moraru Moldovia

-63 kg,

1.Rafał Karcz Wejherowskie Stow. Sportowe

2.Teodor Rotaru Moldovia

- 69 kg,

1.Sobek Matus Edymax Bardejov

2.Vitalie Panainte Moldovia

3.Adrian Kołodziej Polonia Rzeszów

4.Sławomir Gładysz Polonia Rzeszów

- 74 kg,

1.Michał Mocny KS C.S.E. Sparta

2.Pavel Zamyatin Ipon Uzhgorod

- 79 kg,

1.Daniel Kurek LKS Puncher Płock

2.Piotr Maślanka LKS Puncher Płock

- 84 kg,

1.Maciej Kwaśniak KS Orient Częstochowa

- 89 kg,

1.Artur Slobadanyk Ipon Uzhgorod

-94kg,

+94kg

1.Tomasz Kotarba Polonia Rzeszów

2.Mariusz Dłużniewski LKS Puncher Płock

Seniorka(1):

- 55 kg,

1.Klaudia Wójcik KS Orient Częstochowa

LIGHT CONTACT(204 osoby):

Kadet młodszy( 31 osób):

-28 kg,

1.Kacper Matejek KSW Łuków

2.Vadim Cravcenco Moldovia

-32 kg,

1.Kacper Świderski Dragon Starachowice

2.Dorian Siekierzyński KSW Łuków,

3.Bartosz Prusinowski KSW Łuków

4.Gabriel Dobrucki Dragon Starachowice

5.Jakub Wilczyński Jas-Pol

6.David Guman Tatran Kosice

7.Daniel Agiy Ipon Uzhgorod

-37 kg,

1.Antoni Chrostowski Mix-Team Wręczyca,

2.Julian Graboś Bielsko Biała

3.Szymon Góra Gladiator Binczarowa

4.Maier Michelle KS Orient Częstochowa

5.Mieszko Matysiak KS Orient Częstochowa

-42 kg,

1.Jakub Zavadsky Pantera Presov

2.Patryk Bodzek Bielsko Biała

3.Wiktor Bąbel Łódzkie Centrum Sportów Walki

4.Maksym Chaban Tajfun Lwów

-47 kg,

1.Dawid Dziedzic Diament Pstrągowa

2.Maksym Nakonehnyy Tajfun Lwów

3.Jakub Morozow KSW Łuków

4.Kacper Łokietek SKF Boxing Zielona Góra

5.Michał Dziechciarz KS Orient Częstochowa

6.Patryk Banaszek KS Tang Soo Do Pionki

-52 kg,

1.Julisz Jeneralski UKS A&W Team Obrowo

2.Artem Korneev Tajfun Lwów

3.Michał Błotnicki UKS A&W Team Obrowo

-57kg,

1.Marcin Klepacz SKF Boxing Zielona Góra

+57kg

1.Jakub Walaszczyk Mix-Team Wręczyca,

2.Szymon Golonka UKS Evan Nowy Sącz,

3.Kamil Maliszewski SKF Boxing Zielona Góra

Kadet starszy( 50 osób):

- 42 kg,

1.Szymon Myjak Feniks Krzyżówka

2.Maksymilian Manko Edymax Bardejov

3.Gheorghe Popovici Moldovia

4.Wiktor Haza UKS Evan Nowy Sącz

5.Maciej Kasprzyk KS Orient Częstochowa

6.Jakub Grzywacz KS Tang Soo Do Pionki

-47 kg,

1.Yuriy Grutskiv Tajfun Lwów

2.Tomas Cingel Edymax Bardejov

3.Daniel Szymecki KSW Łuków

4.Mariusz Nowak KS Orient Częstochowa

5.Szymon Mydlak LKSW Dan Świdnik

- 52 kg,

1.Grzegorz Błotnicki UKS A&W Team Obrowo

2.Adrian Gunia Dragon Starachowice

3.Patrik Babjak Seiken Klub Michalovce

4.Jan Valovcik Seiken Klub Michalovce

5.Marko Mabuka Sportowy Kickbox Klub Michalovce

6.Martin Cudejko Edymax Bardejov

7.Michał Król Beskid Dragon

8.Igor Sikora SKF Boxing Zielona Góra

9.Aleks Bończyk SKF Boxing Zielona Góra

10.Mateusz Buda LKSW Dan Świdnik

- 57 kg,

1.Gabriel Hnatkiewicz LUKS Jas-Pol

2.Gabriel Biernacki Mix-Team Wręczyca

3.Anatoliy Kuchunsky

4.Patryk Markowski Łaski Klub Sztuk Walki

5.Piotr Cieśla Dragon Starachowice

6.Karol Mamerski Dragon Starachowice

7.Darius Cochrac Sportowy Kickbox Klub Michalovce

8.Krzysztof Szuba SKF Boxing Zielona Góra

9.Szymon Milion Black Dragon Byrck

- 63 kg,

1.Adrian Bajtel LUKS Jas-Pol,

2.Mikołaj Maciaszek Bielsko Biała,

3.Patryk Kosiór Feniks Krzyżówka

4.Filip stark KTs-K GOSRiT Luzino

5.David Stach Edymax Bardejov

6.Sebastian Izdebski KSW Łuków

7.Konrad Łaniewski Champion Lubawa

8.Oskar Zawiślak Klub Taekwon-do Trad. Łódź

9.Jakub Zimoch SKF Boxing Zielona Góra

- 69 kg,

1.Wojciech Maślanka LUKS Jas-Pol,

2.Adrian Dziemsza Łódzkikie Centrum Sportów Walki

3.Oliwer Laskowski Wejherowskie Stow. Sportowe

4.Bartłomiej Kucharski SKF Boxing Zielona Góra

5.Maciej Kasprzyk KS Orient Częstochowa

+69 kg

1.Szymon Golonka UKS Evan

2.Krzesimir Szwed Mix-Team Wręczyca

3.Oliwer Laskowski Wejherowskie Stow. Sportowe

4.Jozef Olejarcin Edymax Bardejov

5.Igor Sołtys SKF Boxing Zielona Góra

6.Kacper Kołodziejczyk KS Orient Częstochowa

Kadetka młodsza( 10 osób):

-28 kg,

-32 kg,

1.Zuzanna Kulig LUKS Jas-Pol,

2.Julia Ryś LUKS Jas-Pol

3.Sarah Olcakova Edymax Bardejov

-37 kg,

1,Marta Pawlikowska KSW Łuków

2.Alicja Siebyła Dragon Starachowice

-42 kg,

1.Natalia Maćkiewicz UKS A&W Team Obrowo

2.Natalia Zarzycka KSW Łuków

-47 kg,

1.Karolina Matejek KSW Łuków

-52 kg,

1.Martyna Marek RCSW

2.Lucia Mackova Tatran Kosice

Kadetka starsza( 33 osoby):

-42 kg,

1.Katarzyna Miszczyk SKF Boxing Zielona Góra

2. Julia Armatyńska KS Orient Częstochowa

- 46 kg,

1.Oliwia Rumińska UKS A&W Team Obrowo

2.Stela Levicka Pantera Presov

3.Wiktoria Łomnicka UKS Evan Nowy Sącz

4.Oliwia Martyniak Beskid Dragon

- 50 kg,

1.Ewa Cichoń UKS Evan,

2.Julia Setla Bielsko Biała,

3.Natalia Lemańska Bielsko Biała,

4.Zuzanna Kalbarczyk KTS-K GOSRiT Luzin

5.Nikola Wita RCSW

6.Dominika Gumanova Tatran Kosice

7.Gabriela Sofrankova SKP Policajna Szkola Koszyce

8.Wiktoria Dombek KS Orient Częstochowa

9.Natalia Jastrzębska KS Orient Częstochowa

10.Sara Spyrka Fenix Krzyżówka

11.Aleksandra Grzywacz KS Tang Soo Do Pionki

- 55 kg,

1.Weronika Nowak Gladiator Binczarowa

2.Weronika Rumińska UKS A&W Team Obrowo

3.Karolina Piotrowska KSW Łuków

4.Magdalena Piekarska Beskid Dragon

5.Maja Grabara KS Orient Częstochowa

6.Agata Konieczny Black Dragon Byrck

- 60 kg,

1.Aleksandra Kucharczyk Mix-Team Wręczyca

2.Gabriela Pazgan UKS Evan,

3.Angelika Szczepańska Łaski Klub Sztuk Walki

4.Dominika Czernikiewicz Dragon Starachowice

5.Dominika Baksiova SKP Policajna Szkola Koszyce

- 65 kg,

1.Zuzanna Łukasik KSW Łuków

2.Paulina Stenka KTS-K GOSRiT Luzino

3.Sylwia Bancer Diament Pstrągowa

+ 65 kg

1.Jolanta Cichoń UKS Evan

2.Olimpia Grela KS Orient Częstochowa

Junior(24 osoby):

-57 kg,

1.Mateusz Tatar KS Orient Częstochowa

-63 kg,

1.Daniel Pioruński KSW Łuków ,

2.Błażej Mach Wejherowskie Stow. Sportowe,

3.Maciej Zielonka Wejherowskie Stow. Sportowe

4.Mikołaj Kuksin Ukraina

5.Krystian Rożkowicz UKS Evan Nowy Sącz

6.Michał Kwiatkowski LKS Puncher Płock

7.Karol Marcisz KS Orient Częstochowa

8.Paweł Zdun LKSW Dan Świdnik

9.Jakub Strzyżewski KSW Łuków

- 69 kg,

1.Mikołaj Pietrzyk Bielsko Biała,

2.Kacper Kadłubicki Bielsko Biała,

3.Maciej Skraba Feniks Krzyżówka,

4.Boris Ilascik Pantera Presov

5.Peter Knapo Sportowy Kickbox Klub Michalovce

6.Mateusz Szczepan Diament Pstrągowa

7.Jarosław Michalik Beskid Dragon

8.Svetozar Scur SKP Policajna Szkola Koszyce

9.Łukasz Skwara KS Orient Czestochowa

10.Michał Pawlik KS Orient Częstochowa

- 74 kg,

1.Jakub Imanow KSW Łuków,

2.Mikołaj Herzberg Wejherowskie Stow. Sportowe

3.Maciej Charkowski LKS Puncher Płock

+94kg

1.Mikołaj Sroka Wejherowskie Stow. Sportowe

Juniorka( 13 osób):

-50 kg,

1.Viktoria Kazikova Pantera Presov

- 55 kg,

1.Karolina Szwedzka Łaski Klub Sztuk Walki

2.Martina Cingelova Edymax Bardejov

- 60 kg,

1.Magdalena Rumińska UKS A&W Team Obrowo

2.Emilia Sender Beskid Dragon

- 65 kg,

1.Aleksandra Goławska KSW Łuków

2.Karolina Lewalska KS Zamek Kurzędnik

3.Sofia Adameckova Pantera Presov

4.Aleksandra Cyranowska KS Orient Częstochowa

- 70 kg,

1.Ewelina Dzikowska Łódzkie Centrum Sportów Walki

2.Jolanta Cichoń UKS Evan Nowy Sącz

+ 70 kg

1.Kamila Kalek Mix-Team Wręczyca,

2.Joanna Kleszcz KSW Łuków

Senior( 34 osoby):

-57 kg,

1.Gheorghe Moraru Moldovia

2.Szymon Niewczas UKS Evan Nowy Sącz

-63 kg,

1.Teodor Rotaru Moldovia

2.Dariusz Kaszuba KS Fighting Jaworzno

3.Artur Musiał KS Fighting Jaworzno

- 69 kg,

1. 0lker Köse- DOGUKAN YOUTH AND SPOR CLUB- TURKEY

2.Marek Karlik Pantera Presov

3.Vitalie Panainte Moldovia

4.Adrian Kołodziej Polonia Rzeszów

5.Sławomir Gładysz Polonia Rzeszów

- 74 kg,

1.Kamil Garncarczyk UKS Evan,

2. Dogukan Bolat-- DOGUKAN YOUTH AND SPOR CLUB- TURKEY

3.Daniel Krajewski RCSW

4.Michal Stricik Seiken Klub Michalovce

5.Michał Mocny KS C.S.E. Sparta

6.Pavel Zamyatin Ipon Uzhgorod

- 79 kg,

1.Damian Chiliński KS Zamek Kurzędnik

2.Mateusz Olszewski Łaski Klub Sztuk Walki

3.Damian Kurek LKS Puncher Płock

4.Piotr Maslanka LKS Puncher Płock

5.Martin Sirilla SKP Policajna Szkola Koszyce

6.PatrykMagyar SkP Policajna Szkola Koszyce

- 84 kg,

1.Szczepan Stawiarski Dragon Starachowice

2.Wojciech Wiśniewski KS Zamek Kurzędnik

3.Juraj Gavala Sportowy Kickbox Klub Michalovce

4.Maciej Kwaśniak KS Częstochowa

5.Marcin Sobieski KS Fighting Jaworzno

- 89 kg,

1.Artur Slobodanyk Ipon Uzhgorod

-94kg,

1.Leszek Jops KS Zamek Kurzednik

+94kg

1.Tomasz Kotarba Polonia Rzeszów

2.Mariusz Dłużniewski LKS Puncher Płock

3.Stanislav Simon SKP Policajna Szkola Koszyce

4.Pavol Senkovski SKP Policajna Szkola Koszyce

5.Wojciech Chochół KS C.S.E. Sparta

Seniorka( 9 osób):

- 55 kg,

1.Aleksandra Niżnikova Pantera Presov

2.Alica Marinicova Pantera Presov

3.Klaudia Wójcik KS Orient Częstochowa

4.Maria Romańska Klub Bokserski Legia Boks

- 60 kg,

1 Klaudia Cichoń LUKS Jas-Pol

2.Kristina Urodova Pantera Presov

3.Magdalena Frankowicz Ring Kraków

- 65 kg,

1.Monika Korthals Wejherowskie Stow. Sportowe

2.Agata Piechowicz Klub Bokserski Legia Boks

KICK LIGHT(187 osób):

Kadet młodszy( 31 osób):

- 28 kg,

1.Vadim Cravcenco Moldovia

2.Oliwier Domińczak Legion Głogów

-32 kg,

1.Daniel Dobrucki Dragon Starachowice

2.Kacper Świderski Dragon Starachowice

3.Piotr Stępień MUKSW FF Sport Opoczno

4.Jakub Wilczyński Jas-Pol

5.David Guman Tatran Kosice

-37 kg,

1.Sebastian Lach LUKS Jas-Pol

2.Samuel Ondreus Pantera Presov

3.Krystian Dolny Champion Lubawa

4.Jakub Leliwa Champion Lubawa

5.Bartosz Pawliszyn Legion Głogów

-42 kg,

1.Jakub Zavadsky Pantera Presov

2.Wiktor Siuta Gladiator Binczarowa,

3.Kacper Zając Gladiator Binczarowa

4.Jakub Mrowca Fighthouse 27 Nowy Sącz

5.Patryk Borowiecki Legion Głogów

-47 kg,

1.Krystian Pękala Gladiator Binczarowa

2.Dawid Dziedzic Diament Pstrągowa

3.Adrain Benedyk Champion Lubawa

4.Łukasz Wojtowicz Champion Lubawa

5.Kacper Łokietek SKF Zielona Góra

6.Bartłomiej Wójcik Fighthouse 27 Nowy Sącz

-52 kg,

1.Juliusz Jeneralski UKS A&W Team Obrowo

2.Michał Błotnicki UKS A&W Team Obrowo

3.Kamil Chuslicki Fighthouse 27 Nowy Sącz

4.Maksymilian Zdrojewski Fighthouse 27 Nowy Sącz

-57kg,

1.Marcin Klepacz SKF Boxing Zielona Góra

+57kg

1.Jakub Walaszczyk Mix-Team Wręczyca,

2.Szymon Golonka UKS Evan Nowy Sącz

3.Kamil Maliszewski SKF Boxing Zielona Góra

Kadet starszy( 52 osoby):

- 42 kg,

1.Szymon Góra Gladiator Binczarowa,

2.Szymon Myjak Feniks Krzyżówka

3.Piotr Stępień MUKSW FF Sport Opoczno

4.Kacper Budzyński MUKSW FF Sport Opoczno

5.Maximilian Manko Edymax Bardejov

6.Gheorghe Popovici Moldovia

7.Wiktor Haza UKS Evan Nowy Sącz

-47 kg,

1.Marcin Radzik Gladiator Binczarowa

2.Tomas Cingel Edymax Bardejov

- 52 kg,

1.Grzegorz Błotnicki UKS A&W Team Obrowo

2.Wiktor Grochalski Champion Lubawa

3.Adrian Gunia Dragon Starachowice

4.Jan Valovcik Seiken Klub Michalovce

5.Marko Babuka Sportowy Kickbox Klub Michalovce

6.Martin Cudejko Edymax Bardejov

7.Igor Sikora SKF Boxing Zielona Góra

8.Aleks Bończyk SKF Boxing Zielona Góra

- 57 kg,

1.Gabriel Hnatkiewicz LUKS Jas-Pol

2.Gabriel Biernacki Mix-Team Wręczyca,

3.Patryk Markowski Łaski Klub Sztuk Walki

4.Hubert Łaniewski Champion Lubawa

5.Hubert Kaczorowski Champion Lubawa

6.Piotr Cieśla Dragon Starachowice

7.Karol Mamerski Dragon Starachowice

8.Darius Cochrac Sportowy Kickbox Klub Michalovce

9.Krzysztof Szuba SKF Boxing Zielona Góra

10.Przemysław Kalisz SKF Boxing Zielona Góra

11.Igor Sołtys SKF Boxing Zielona Góra

12.Szymon Milion Black Dragon Byrck

- 63 kg,

1.Adrian Bajtel LUKS Jas-Pol,

2.Kacper Lesniak Gladiator Binczarowa,

3.Patryk Kosiór Feniks Krzyżówka

4.Damian Gadulski Champion Lubawa

5.David Stach Edymax Bardejov

6.Konrad Łaniewski Champion Lubawa

7.Maciej Mikulski Halny Nowy Sącz

8.Konrad Domagała MUKS Choy Lee Fut

9.Jakub Zimoch SKF Boxing Zielona Góra

10.Artur Stepień Legion Gogów

- 69 kg,

1.Wojciech Maślanka LUKS Jas-Pol

2.Wiktor Melka MUKSW FF Sport Opoczno

3.Wiktor Bednarczyk MUKSW FF Sport Opoczno

4.Filip Zawłocki Dragon Starachowice

5.Wojciech Białas MUKSW FF Start Opoczno

6.Bartłomiej Kucharski SKF Boxing Zielona Góra

+69 kg

1.Szymon Golonka UKS Evan

2.Krzesimir Szwed Mix-Team Wręczyca

3.Peter Karnis Pantara Presov

4.Tomasz Szczepaniak Łaski Klub Sztuk Walki

5.Marek Bielski Champion Lubawa

6.Jozef Olejarcin Edymax Bardejov

7.Kamil Kucharski SKF Boxing Zielona Góra

Kadetka młodsza( 8 osób):

-28 kg,

-32 kg,

1.Zuzanna Kulig LUKS Jas-Pol,

2.Julia Ryś LUKS Jas-Pol

3.Sarah Olcakova Edymax Bardejov

-37 kg,

1.Alicja Siebyła Dragon Starachowice

-42 kg,

1.Natalia Maćkiewicz UKS A&W Team Obrowo

-47 kg,

-52 kg,

1.Martyna Marek RCSW

2.Lucia Mackova Tatran Kosice

-57kg,

1.Anna Gomułka Gladiator Binczarowa

Kadetka starsza( 25 osób):

-42 kg,

1.Katarzyna Miszczyk SKF Boxing Zielona Góra

2.Julia Bugajska Fighthouse 27 Nowy Sącz

- 46 kg,

1.Oliwia Rumińska UKS A&W Team Obrowo

2.Wiktoria Łomnicka UKS Evan Nowy Sącz

3.Julia Oleksy Gladiator Binczarowa

4.Stela Levicka Pantera Presov

- 50 kg,

1.Ewa Cichoń UKS Evan,

2.Zuzanna Kalbarczyk KTS-K GOSRiT Luzino

3.Oliwia Kaczor Sparta Kurov

4.Nikola Wita RCSW

5.Dominika Gumanova Tatran Kosice

6.Gabriela Sofrankova SKP Policajna Szkola Koszyce

7.Martyna Kierczyńska Legion Głogów

- 55 kg,

1.Weronika Nowak Gladiator Binczarowa

2.Weronika Rumińska A&W Team Obrowo

3.Agata Konieczny Black Dragon Byrck

- 60 kg,

1.Aleksandra Kucharczyk Mix-Team Wręczyca

2.Gabriela Pazgan UKS Evan,

3.Angelika Szczepańska Łaski Klub Sztuk Walki

4.Wiktoria Filipczak MUKSW FF Sport Opoczno

5.Dominika Czernikiewicz Dragon Starachowice

6.Dominika Baksiova SKP Policajna Szkola Koszyce

- 65 kg,

1.Sylwia Bancer Diament Pstragowa

+ 65 kg

1.Jolanta Cichoń UKS Evan

2.Patrycja Słonka Dragon Starachowice

Junior( 19 osób):

-63 kg,

1.Błażej Mach Wejherowskie Stow. Sportowe,

2.Maciej Zielonka Wejherowskie Stow. Sportowe

3.Damian Borowiec UKS A&W Team Obrowo

4.Mikołaj Kuksin Ukraina

5.Krystian Rożkowicz UKS Evan Nowy Sącz

- 69 kg,

1.Konrad Nowak Gladiator Binczarowa

2.Boris Ilascik Pantera Presov

3.Daniel Pakuszewski Champion Lubawa

4.Adam Wójcicki SSiR Wola Warszawa

5.Peter Knapo Sportowy Kickbox Klub Michalovce

6.Mateusz Szczepan Diament Pstragowa

7.Svetozar Scur SKP Policajna Szkola Koszyce

8.Adam Hirko SKF Boxing Zielona Góra

- 74 kg,

1.Mikołaj Herzberg Wejherowskie Stow.Sportowe

- 79 kg,

1.Radosław Łomnicki Astra Krynica

2.Mateusz Glembin SSiR Wola Warszawa

3.Eryk Cebula Gwardia Zielona Góra

4.Norbert Job Halny Nowy Sącz

+94kg

1.Mikołaj Sroka Wejherowskie Stow. Sportowe

Juniorka( 14 osób):

-50 kg

1.Katarzyna Wrona UKS Relaks Skarżysko-Kamienna

2.Viktoria Kazikova Pantera Presov

- 55 kg,

1.Dominika Filec RCSW

2.Karolina Szwedzka Łaski Klub Sztuk Walki

3.Martina Cingelova Edymax Bardejov

- 60 kg,

1.Magdalena Rumińska UKS A&W Team Obrowo

2.Sandra Szczesiak Champion Lubawa

3.Emilia Sander Beskid Dragon

- 65 kg,

1.Monika Korthals Szkocja

2.Sofia Adameckova Pantera Presov

3.Karolina Lewalska KS Zamek Kurzędnik

4.Pola Rogala SSiR Wola Warszawa

+ 70 kg

1.Kamila Kalek Mix-Team Wręczyca,

2.Marta Lipka Champion Lubawa

Senior( 27 osób):

-57 kg,

1.Gheorghe Moraru Moldovia

-63 kg,

1.Teodor Rotaru Moldovia

2.Artur Musiał KS Fighting Jaworzno

- 69 kg,

1.Piotr Hyra Mix-Team Wręczyca

2.Marek Karlik Pantera Presov

3.Vitalie Panainte Moldovia

4.Adrian Kołodziej Polonia Rzeszów

- 74 kg,

1.Kamil Garncarczyk UKS Evan

2.Mateusz Nowak Łaski Klub Sztuk Walki

3.Michal Stricik Seiken Klub Michalovce

4.Karol Dudek KS C.S.E. Sparta

- 79 kg,

1.Damian Chiliński KS Zamek Kurzędnik

2.Mateusz Olszewski Łsaki Klub Sztuk Walki

3.Martin Sirilla SKP Policajna Szkola Koszyce

- 84 kg,

1.Jarosław Grabarczyk Mix-Team Wręczyca

2.Wojciech Wiśniewski KS Zamek Kurzędnik

3.Juraj Gavala Sportowy Kickbox Klub Michalovce

- 89 kg,

1.Piotr Flak MUKSW FF Sport Opoczno

2.Arkadiusz Czapliński Dragon Starachowice

3.Marcin Kamiński SKF Boxing Zielona Góra

-94kg,

1.Patryk Proszek Gwardia Zielona Góra

+94kg

1.Tomasz Kotarba Polonia Rzeszów

2.Richard Kotucek Edymax Bardejov

3.Jakub Kozera Gwardia Zielona Góra

4.Stanislav Simon SKP Policajna Szkola Koszyce

5.Pavol Senkovski SKP Policajna Szkola Koszyce

6.Vadym Babenko Ipon Uzhgorod

Seniorka(11 osób):

-50 kg,

1.Karolina Kubiak Łaski Klub Sztuk Walki

- 55 kg,

1.Aleksandra Niżnikova Pantera Presov

2.Alica Marinicova Pantera Presov

3.Magdalena Świtek Klub Bokserski Legia Boks

- 60 kg,

1. Klaudia Cichoń LUKS Jas-Pol

2.Kristina Urodova Pantera Presov

- 65 kg,

1.Monika Korthals Wejherowskie Stow. Sportowe

2.Małgorzata Wiktorowicz MUKSW FF Sport Opoczno

3.Weronika Rogala SSiR Wola Warszawa

4.Agata Piechowicz Klub Bokserski Legia Boks

5.Monika Kędzierska C.S.E. Sparta

FULL CONTACT( 27 osób):

Junior młodszy( 2 osoby):

-63,5kg

1.Patryk Kosiór Fenix Krzyzówka

-67kg

1.Patryk Puchała Mix-Team Wręczyca Wielka

Juniorka młodsza( 5 osób):

-48kg

1.Sara Spyrka Feniks Krzyżówka

-52kg

1.Ewa Cichoń UKS Evan

2.Dominika Gumanova Tatran Kosice

+60kg

1.Gabriela Pazgan UKS Evan

2.Sylwia Bancer Diament Pstrągowa

Junior starszy( 4 osoby):

-51kg

1.Krystian Spyrka Feniks Krzyżówka

-71kg

1.Wojciech Maślanka LUKS Jas-Pol,

2.Maciej Skraba Feniks Krzyżówka

-86kg

1.Łukasz Wybieralski Gwardia Zielona Góra

Senior( 11 osób):

-63,5kg

1.Zura Zurabiani Gruzja

-67kg

1.Shalva Lursmanidze Gruzja

2.Adrian Kołodziej Polonia Rezszów

-71kg

1.Piotr Hyra Mix-Team Wręczyca,

2.Szymon Salachna Beskid Bielsko Biała

3.Roberti Cihtaia Gruzja

-75kg

1.Michal Stricik Seiken Klub Michalovce

2.Piotr Maślanka LKS Puncher Płock

-81kg

1. Mesut Turkmen DOGUKAN YOUTH AND SPOR CLUB- TURKEY

-86kg

1.Jarosław Grabarczyk Mix-Team Wręczyca

2. Bayram Beyaz  DOGUKAN YOUTH AND SPOR CLUB- TURKEY

Seniorka( 5 osób):

-52kg

1.Zuzanna Gabova SKP Policajna Szkola Koszyce

-56kg

1.Veronika Petrikova SKP Policajna Szkola Koszyce

-60kg

1. Klaudia Cichoń LUKS Jas-Pol,

2.Emilia Czerwińska SKF Boxing Zielona Góra

3.Magdalena Frankowicz Ring Kraków

LOW KICK( 28 osób):

Junior młodszy( 5 osób):

-63,5kg

1.Patryk Kosiór Fenix Krzyżówka

-67kg

1.Patryk Puchała Mix-Team Wręczyca Wielka

2.Mateusz Jakubowski SK Kickboxing Kielce SOMA-GYM

-71kg

1.Tomasz Szczepaniak Łaski Klub Sztuk Walki

2.Maciej Kucharski Halny Nowy Sącz

Juniorka młodsza(1 osoba):

-48kg

1.Daria Gruszka UKS Relaks Skarżysko-Kamienna

Junior starszy( 8 osób):

-51kg

1.Dariusz Wasilewski Halny Nowy Sącz

2.Krystian Spyrka Fenix Krzyżówka

-57kg

1.Robert Siebyła Dragon Starachowice

-63,5kg

1.Matusz Kreplewski Spata Kurov

2.Adrian Banaś Halny Nowy Sącz

-67kg

1.Adam Wójcicki SSiR Wola Warszawa

2.Kamil Wajda halny Nowy Sącz

-71kg

1.Bartosz Lubczyk Sparta Kurov

Juniorka starsza(1 osoba):

-56kg

1.Dominika Filec RCSW

 

Senior( 12osób):

-63,5kg

1.Jarosław Kiełbasa Halny Nowy Sącz

2.Dariusz Kaszuba KS Fighting Jaworzno

-67kg

1.Martin Lozorik Pantera Presov

2.Robert Siedlarz SK Kickboxing Kielce SOMA-GYM

3.Mateusz Michalik Halny Nowy Sącz

4.Paweł Nowakowski Palestra Warszawa

-71kg

1.Michal Drab Pantera Presov

2.Przemysław Pawlak Halny Nowy Sącz

-75kg

1.Mateusz Nowak Łaski Klub Sztuk Walki

2.Pavle Khachidze Gruzja

-81kg

1.Ivane Chikhladze Gruzja

-86kg

1.Arkadiusz Czapliński Dragon Starachowice

Seniorka(1):

-48kg

1.Karolina Kubiak Łaski Klub Sztuk Walki

K-1( 52 osoby):

Junior młodszy( 1 osoba):

-67kg

1.Mateusz Sobczak Fight Academy Stargard

Juniorka młodsza(5 osób):

-48kg

1.Maja Wolańska Fight Academy Stargard

-52kg

1.Olivia Kaczor Sparta Kurov

-56kg

1.Roksana Dargiel UKS Relaks Skarżysko-Kamienna

2.Zuzanna Łaputa Fight Academy Stargard

3.Julia Groń Halny Nowy Sącz

Junior starszy (10 osób):

-54kg

1.Łukasz Łoboda UKS Relaks Skarżysko-Kamienna

2.Robert Soboń SK Kickboxing Kielce SOMA-GYM

-63,5kg

1.Mateusz Kreplewski Sparta Kurov

2.Frantiszek Toplanski Pantera Presov

3.Krzysztof Kucharzyk Diament Pstragowa

-71kg

1.Bartosz Lubczyk Sparta Kurov

2.Rafał Polański Astra Krynica

-75kg

1.Daniel Sosna RCSW

-81kg

1.Wojciech Brychcy RCS

2.Artur Jakóbczyk RCSW

-86kg

1.Bartosz Buczma Fight Academy Stargard

Juniorka starsza(5 osób):

-52kg

1.Sylwia Kaczmarczyk SK Kickboxing Kielce SOMA-GYM

2.Martina Cingelova Edymax Bardejov

-56kg

1.Dominika Filec RCSW

-60kg

1.Anna Płusa UKS Relaks Skarżysko-Kamienna

-65kg

1.Pola Rogala SSiR Wola Warszawa

Senior( 26 osób):

-57kg

1.Filip Halaj Pantera Presov

2.Giorgi Begelad Gruzja

3.Sebastian Słoń SK kickboxing Kielce SOMA-GYM

-60kg

1.Kamil Poniedziałek Fighter Nowa Sól

2.Patryk Fryda Halny Nowy Sącz

-63,5kg

1.Bartosz Hassa Fighter Nowa Sól

-71kg

1.Marko Mernak Pantera Presov

2.Mateusz Wąsowski Astra Krynica

3.David Agniashvili Gruzja

4.Marcin Borecki SSiR Wola Warszawa

5.Miroslav Smolar Tatran Kosice

6.Szymon Salachna Beskid Dragon

7.Piotr Szloser Palestra Warszawa

-75kg

1.Patryk Paluszkiewicz UKS A&W Team Obrowo

2.Daniel Krajewski RCSW

3.Łukasz Poznański Astra Krynica

4.Kacper Krawczyk Astra Krynica

5.Tsotne Javakhia Gruzja

6.Lasha Tsikarisvili Gruzja

-81kg

1.Lukas Debnar Pantera Presov

2.Dawid Świerczyński Astra Krynica

-86kg

1.Szczepan Stawiarski Dragon Starachowice

-91kg

1.Patryk Proszek Gwardia Zielona Góra

+91kg

1.Mirosław Smętek Astra Krynica

2.Richard Kotucek Edymax Bardejov

3.Jakub Kozera Gwardia Zielona Góra

Seniorka(5):

-60kg

1.Lucia Camarova Tatran Kosice

2.Anna Kosiba Halny Nowy Sącz

-65kg

1.Veronika Camarova Tatran Kosice

2.Monika Kędzierska C.S.E. Sparta

+70kg

1.Barbora Haborakova Tatran Kosice

ZAGŁOSZONE KLUBY:

1.LUKS "JAS-POL" Krynica-Zdrój

2.UKS "EVAN" Nowy Sącz

3.KSW Łuków

4.Mix-Team Wręczyca Wielka

5.UKS Gladiator Binczarowa

6.Beskid Dragon Bielsko Biała

7. Fenix Krzyżówka

8.Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe

9. Diament Pstrągowa

10.  Edymax Bardejov Słowacja

11. UKS A&W Team Obrowo

12.Łódzkie Centrum Sportów Walki

13. DOGUKAN YOUTH AND SPOR CLUB- TURKEY

14.Sparta Kurov Czechy

15.KS Zamek Kurzędnik

16.Tajfun Lwów Ukraina

17.Ukraina

18.Szkocja

19.KTS-K GOSRiT Luzino

20.RCSW Czechy

21.SK Kickboxing Kielce Soma-Gym

22.Pantera Presov Słowacja

23.UKS Relaks Skarżysko-Kamienna

24.MUKSW FF Sport Opoczno

25.Łaski Klub Sztuk Walki

26.Champion Lubawa

27. UKS Astra Krynica

28.Fight Academy Stargard

29.National Oriental Kickboxing Federation Republic of Moldova

30. Gruzja

31. Dragon Starachowice

32.Polonia Rzeszów

33.Seiken Klub Michalovce

34.Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji “Wola” Warszawa

35.Tatran Kosice

36.Sportowy Kickbox Klub Michalovce

37.Gwardia Zielona Góra

38.LKS Puncher Płock

39.Klub Taekwon-do tradycyjnego Łódź

40.Halny Nowy Sącz

41.SKP Policajna szkola Koszyce

42.SKF Boxing Zielona Góra

43.KS Orient Częstochowa

44.Fighthouse 27 Nowy Sącz

45.LKSW Dan Świdnik

46.KS Fighting Jaworzno

47.MUKS Choy Lee Fut

48.KS C.S.E. Sparta

49.Ipon Uzhgorod Ukraina

50.Klub Bokserski Legia Boks

51.Fighter Nowa Sól

52.KS Tang Soo Do Pionki

53.Palestra Warszawa

54.Black Dragon Byrck Bośnia I Hercegovina

55.Ring Kraków

56.Legion Głogów