UFC: PIĘĆ NOWYCH WALK W ROZPISKACH UFC

Zostały dodane nowe pojedynki do kilku planowanych gal UFC.

Erick Silva vs Rick Story (UFC Fight Night 70) - W poprzednim roku Brazylijczyk stoczył trzy pojedynki, pokonując po pięćdziesięciu dwóch sekundach Takenori Sato, i przez poddanie w niecałe dwie minuty Mike'a Rhodesa. Porażka przyszła w trzeciej rundzie po uderzeniach z Mattem Brownem. W tym roku Erick stoczył już jedną walkę, poddając Josha Koschecka. Po porażce na punkty z Kelvinem Gastelumem Amerykanin zanotował dwa kolejne zwycięstwa. W drugiej odsłonie poddał Leonardo Mafre, a w ostatniej walce po pięciu rundach decyzją sędziów zapewnił pierwszą porażkę w karierze Gunnara Nelsona.

Josh Samman vs Caio Magalhaes (The Ultimate Fighter 21 Finale) - Brazylijczyk w UFC zadebiutował w roku 2012, po pięciu zwycięstwach w karierze w swoim kraju. W debiucie przegrał na punkty z Buddy Robertsem. W roku 2013 Caio zanotował dwie walki, pokonując przez poddanie Karlosa Vemole i na punkty Nicka Ringa. W poprzednim roku Magalhaes stoczył dwa pojedynki, które zakończył po niecałej minucie, pokonując uderzeniami Luke Zachricha i Trevora Smitha. Josh w UFC zanotował do tej pory dwie walki, pokonując uderzeniami w drugich rundach Kevina Caseya i Eddie Gordona.

Ramsey Nijem vs Erik Koch (UFC on FOX 16) - Ramsey po dwóch porażkach z rzędu z Mylesem Jurym i Jamesem Vickim zanotował dwa zwycięstwa. Nijem na punkty pokonał Justina Edwardsa i pod koniec pierwszej rundy przez techniczny nokaut Beneila Dariusha. W ostatnim pojedynku przegrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie z Carlosem Diego Ferreirą. Erick będzie chciał przerwać złą passę, bo w ostatnich pięciu pojedynkach zwyciężał tylko dwa razy, pokonując przed czasem Rafaello Oliveire i na punkty Jonathana Brookinsa. Porażki przyszyły po uderzeniach z Ricardo Lamasem i Daronem Cruickshankiem, a na punkty z Dustinem Poirierem.

Rustam Khabilov vs Danny Castillo (UFC on FOX 16) - Rosjanin w UFC zadebiutował w roku 2012. Na początku miał trzy udane walki, gdy uderzeniami pokonał Vinca Pichela i Yancy Medeirosa. Trzeci pojedynek to zwycięstwo Rustama na punkty z Jorge Masvidalem. W dwóch ostatnich pojedynkach Khabilov przegrał w czwartej odsłonie przez poddanie z Bensonem Hendersonem i po niejednogłośnej decyzji sędziów z Adriano Martinsem. Danny będzie chciał polepszyć swój rekord, ponieważ ze swoich pięciu pojedynków trzy zwyciężył, pokonując na punkty Tima Meansa i Paula Sassa, a uderzeniami Charlie Brennemanem. Porażki przyszły dwie na punkty z Edsonem Barbozą i Tony Fergusonem.

Alan Jouban vs Matt Dwyer (UFC Fight Night 71) - Alan po dwóch wygranych w organizacji RFC podpisał kontrakt z organizacją UFC. W debiucie pod koniec pierwszej rundy znokautował Setha Baczyńskiego, a w następnym pojedynku przegrał na punkty z Warlleyem Alvesem. W ostatnim pojedynku Jouban w pierwszej rundzie znokautował Richarda Walsha. Matt upragniony kontrakt z UFC zdobył po pięciu zwycięstwach w organizacji BFL, pokonując wszystkich uderzeniami. Dwyer w pierwszej walce przegrał po minucie i trzech sekundach przez nokaut z Albertem Tumenovem, a w kolejnym pojedynku zwyciężył przez nokaut z Williamem Macario.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.