BILETY NA DEBIUT UFC W SZKOCJI W SPRZEDAŻY

UFC w dniu dzisiejszym potwierdza, że bilety na długo oczekiwaną galę UFC FIGHT NIGHT GLASGOW, będą możliwe do kupienia od piątku, 29 maja. Gala, która odbędzie się w sobotę 18 lipca w SSE Hydro w Glasgow, będzie pierwszą galą UFC w Szkocji.

Dzięki ogromnemu zapotrzebowaniu ze strony fanów mieszanych sztuk walki na galę w Szkocji oraz po druzgocącym sukcesie UFC w pobliskich europejskich regionach, takich jak Londyn czy Dublin, została podjęta decyzja na zorganizowanie wydarzenia w tym roku, które odbędzie się w stolicy Szkocji.

Po ogłoszeniu gali przez UFC, które miało miejsce w styczniu, tysiące fanów zarejestrowało swoje zainteresowanie wydarzeniem przez internet. Wynikiem tego jest przewidywanie, że bilety na galę rozejdą się bardzo szybko.

W chwili obecnej jest trzech zawodników ze Szkocji walczących dla UFC: faworytka publiczności i numer osiem żeńskiego rankingu kategorii słomkowej Joanne “Jojo” Calderwood (9-1-0, reprezentująca Glasgow w Szkocji), zawodnik kategorii lekkiej Stevie “Braveheart” Ray (17-5-0, reprezentujący Fife w Szkocji) – który kilka tygodni temu zanotował wygraną przez nokaut w debiucie w UFC podczas walki w Polsce, a także ekscytujący piórkowy Robert „The Hammer” Whiteford (11-2-0, reprezentujący Glasgow w Szkocji). Wymieniona trójka bez zastanowienia wyraża swoją chęć wejścia do Oktagonu podczas pierwszej gali UFC w ich rodzinnym kraju.

Bilety będą możliwe do kupienia od piątku, 29 maja, od godziny 11:00 czasu polskiego. Członkowie UFC Fight Club będą mieli możliwość nabycia biletów już w środę, 27 maja o godzinie 11:00 czasu polskie przez www.ufcfightclub.com, natomiast członkowie Sun+ swoje bilety będą mieli okazje nabyć od środy, 27 maja, od godziny 13:00 czasu polskiego. Odwiedź thesun.co.uk/sunufc aby dołączyć do Sun+.

Fani powinni spodziewać się ekscytującej karty walki podczas gali w Szkocji. Aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami, śledźcie @UFC_UK na twitterze, gdzie pojawiać się będą najświeższe wiadomości związane z UFC FIGHT NIGHT GLASGOW.

Aby zarejestrować swoje zainteresowanie biletami na UFC FIGHT NIGHT GLASGOW, odwiedź poniższy link i uzupełnij wszystkie szczegóły:
http://www.thessehydro.com/ufc-registration-for-the-sse-hydro.aspx

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.