GRZEGORZ SZULAKOWSKI PRZED KSW 31

Przedstawiamy rozmowę z Grzegorzem Szulakowskim, który 23 maja w przedwalce gali KSW 31 stoczy rewanżowy pojedynek z Patrykiem Grudniewskim. 'Szuli' po zdobyciu pasa TFL dostał upragniony kontrakt z organizacją KSW.

- Cześć Grzegorz, na początku powiedz nam jak się czujesz przed zbliżającą się walką?
Grzegorz Szulakowski: Witam Cię serdecznie, przed walką czuję się naprawdę świetnie, forma rośnie z dnia na dzień. Na 23 maja, w dzień walki, forma będzie Dzik Dzików! Co prawda jestem już troszkę zmęczony przygotowaniami i wyrzeczeniami, ale to normalne przy tak ciężkim okresie treningowym w jakim jestem obecnie, więc idziemy tylko do przodu.

- Mówiłeś w wywiadach, że chcesz walczyć w KSW. Spełniło się twoje marzenie. Jak się z tym czujesz i na ile walk podpisałeś kontrakt?
GS: Tak, walka w KSW to od dawna moje marzenie, jestem wdzięczny włodarzom federacji. Docenili moje osiągnięcia sportowe i dali mi szansę zaprezentowania się na tak wielkiej gali, jaką jest KSW. Co prawda droga nie była prosta, ale jak widać jestem żywym przykładem na to, że marzenia są po to, by je spełniać! Moim przepisem na sukces jest wytrwałość i ciężka praca. Tego się będę trzymał i powiem tyle, że lecę  dalej. Co do kontraktu nie będę zdradzał na ile walk go podpisałem, bo tak naprawdę nie wiem czy mogę. ale powiem tylko tyle, że nie jest to kontrakt podpisany na jedna walkę.

- Jak wyglądają przygotowania do najbliższego pojedynku?
GS: Moimi przygotowaniami do walki zajmują się trenerzy Paweł Derlacz i Szymon Bońkowski z Arrachion MMA Olsztyn. Jestem im bardzo wdzięczny za to, że można powiedzieć, wzięli mnie pod swoje skrzydła. Są mega trenerami, kolegami i psychologami. Wszystko na najwyższym poziomie. W Arrachionie spędziłem już 3 tygodnie i czuje to, że takiego progresu nie zrobiłem jeszcze nigdy. Dodam też, że atmosfera w Arrachionie jest bardzo pozytywna, wszyscy są życzliwi, pomocni. Powiedział bym nawet rodzinna atmosfera.

- Twoim przeciwnikiem będzie Patryk Grudniewski, z którym się biłeś na pierwszej gali FEN. Powiedz nam coś o tym zawodniku?
GS: Tak, moim przeciwnikiem będzie Patryk Grudniewski, jest to utytułowany zawodnik z wyższej półki, którego naprawdę szanuję. Na pewno od naszego ostatniego pojedynku zrobił duży krok do przodu, ale jak wiadomo też się nie obijałem przez ten czas, tylko z dnia na dzień ostro i mocno trenowałem, więc każdy może być pewien, że damy dobre widowisko. Damy naprawdę dobra walkę, bo ani ja, ani on, na pewno nie odpuścimy. Powiem tylko tyle, niech wygra lepszy.

- W poprzednim roku stoczyłeś jedną walkę, w której zdobyłeś pas TFL. Powiedz nam coś o tym pojedynku?
GS: Walkę o pas miałem w tym roku, a dokładnie w styczniu. Wygrałem wtedy mistrzowski pas federacji Thunderstrike, mierzyłem się o niego z mocnym i silnym przeciwnikiem Łukaszem Bieńkiem. Co prawda walka była ciężka, lecz krótka, bo wygrałem walkę już w pierwszej rundzie przez TKO. Musze przyznać, że nie byłem aż tak mocno przygotowany jak jestem teraz, bo do walki z Bieńkiem, jak i do każdej poprzedniej, przygotowywałem się sam. Nie miałem żadnego trenerskiego oka nad sobą, czyli tego czego brakowało mi najbardziej.

- Dziękuje za poświęcony.
GS: Na koniec chciałbym pozdrowić cała ekipę MMA Solo Team jak i Arrachin MMA Olsztyn. Pozdrawiam i dziękuje również mojej Kobiecie Gosi Szczepaniak, która wspiera mnie na każdym kroku. Pozdrawiam Brachola Krzyśka Szulakowskiego! Mojego menedżera Sebastiana Żelisko, pozdrowionka również dla Przyjaznego Samorządu, który odwala mega robotę na namysłowskiej ziemi! Podziękowania składam trenerom Pawłowi Derlaczowi i Szymonowi Bońkowskiemu, za to co dla mnie robią! Dziękuje również mojemu sponsorowi, Firmie Golden Sauna z Kluczborka i Naszemu Burmistrzowi Julianowi Kruszyńskiemu za to, że dał nam możliwości do trenowania, których tak naprawdę nie mieliśmy! Jest nowym Burmistrzem Namysłowa, a odwala kawał dobrej roboty, wspierając nas i namysłowski Sport! Takiego Burmistrza było nam w Namysłowie potrzeba! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!

Rozmawiał Arkadiusz Hnida

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.