Archiwum wiadomości z dnia: 2015-05-02

M-1 CHALLENGE 57: PUETZ ROZBIŁ TYBURĘ

MMA - Świat

Najlepszy polski ciężki Marcin Tybura doznał pierwszej w karierze porażki. Na gali M-1 Challenge 57: Battle In The Heart Of The Continent przegrał z mistrzem niższej kategorii wagowej Stephanem Puetzem. Przez dwie pierwsze rundy Polak kontrolował pojedynek, sprowadzał i próbował rozpracować Niemca. Ten w trzeciej rundzie wykorzystał swoją najsilniejszą broń, walkę w stójce. W połowie odsłony Niemiec na tyle mocno porozbijał Marcina, że oględziny musiał przeprowadzić lekarz. Ponieważ obrażenia twarzy były poważne, sędzia Marco Broersen zdecydował o przerwaniu walki. [Czytaj więcej]

NIE UŚMIECHAŁEM SIĘ, BO TRAKTUJĘ BOKS POWAŻNIE

Sporty uderzane - Boks

Floyd Mayweather Jr (47-0, 26 KO) zachowywał się zupełnie inaczej niż Manny Pacquiao (57-5-2, 38 KO) w trakcie oficjalnej ceremonii ważenia. Podczas gdy Filipińczyk się uśmiechał i pozdrawiał kibiców, skoncentrowany Amerykanin zachowywał kamienną twarz. - Ja traktuję ten sport poważnie - mówił później. [Czytaj więcej]

MARCIN BANDEL ZWOLNIONY Z UFC

MMA - Świat

Niestety Marcin Bandel został zwolniony z organizacji UFC po dwóch porażkach w tej organizacji. 'Bomba' zadebiutował w poprzednim roku na gali w Szwecji, przegrał wtedy przez nokaut z Mairbekiem Taisumovem. W ostatnim pojedynku Marcin zawalczył na pierwszej gali UFC w Polsce, kiedy w drugiej rundzie przegrał przez techniczny nokaut z debiutującym w UFC Stevenem Rayem. Polak jest jeszcze młody, wszystko przed nim, teraz na pewno nabrał cennego doświadczenia. Czekamy na dalsze pojedynki Marcina i jego odbudowę. [Czytaj więcej]

TFL 7/PLMMA 55: WYNIKI WAŻENIA

MMA - Polska

Przedstawiamy wyniki ważenia przed dzisiejszą galą TFL 7/PLMMA 55. Na ważeniu doszło do dwóch problemów, Damian Adamiuk nie zrobił wagi i miał dwie godziny na zbijanie oraz Łukasz Witos, który nie dotarł na ceremonię, został zważony w hotelu. W walce wieczoru czeka nas ciekawy pojedynek w kategorii półciężkiej, w którym Michał Oleksiejczuk zanotuje swoją drugą walkę w tym roku, z powracającym po dwóch porażkach z rzędu Tomaszem Janiszewskim. [Czytaj więcej]