UFC NA ŻYWO NA EXTREME SPORTS CHANNEL

Od 11 kwietnia br. widzowie Extreme Sports Channel (ESC) mogą śledzić na żywo wszystkie gale UFC i tak będzie przez kilka najbliższych lat! W nadchodzącą sobotę (16 maja o 16:00) zapraszamy na transmisję gali, w czasie której główną walką będzie starcie Edgar vs. Faber. Powtórki gali 17 maja o 21:30, 18 maja o 21:00 i 22 maja o 22:00.

W sobotę 16 maja od 16:00 wielbiciele mieszanych sztuk walki będą mogli śledzić na żywo galę UFC Fight Night: Edgar vs. Faber. Gala znana także pod nazwą UFC Fight Night 66 po raz pierwszy odbędzie się na Filipinach. Najważniejszym spotkaniem wieczoru będzie starcie pomiędzy byłym mistrzem wagi lekkiej, Frankie Edgarem, a byłym mistrzem wagi piórkowej - Urijah Faberem. Mimo kategorii wagowej, lekko nie będzie. Edgar był mistrzem w swojej kategorii przez dwa lata, by później przejść do wagi piórkowej. Faber zwyciężył 32 z 39 walk zawodowych. Ponadto zapowiadane są m.in. walki: Mousasi vs. Philippou, Muñoz vs. Barnatt i Jingliang vs. Lima.

Gale UFC na Extreme Sports Channel będzie można oglądać na żywo przez kilka najbliższych  lat. To prawdziwa gratka dla wielbicieli wydarzeń organizowanych przez federację Ultimate  Fighting Championship – dotychczas w Polsce mogli oni śledzić gale na żywo jedynie  w systemie PPV. Już w czerwcu na ESC zobaczymy m.in. walkę na żywo Joanny Jędrzejczyk przeciwko Jessice Penne. Polka będzie bronić pasa mistrzyni w wadze słomkowej.

Gala Edgar vs. Faber na żywo na Extreme Sports Channel już w sobotę 16 maja o 16:00!
Powtórki gali 17 maja o 21:30, 18 maja o 21:00 i 22 maja o 22:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.