PATRYK GRUDNIEWSKI PRZED KSW 31

Przedstawiamy naszą rozmowę z Patrykiem Grudniewskim, który w przyszłym tygodniu zadebiutuje w organizacji KSW. Oleśniczanin stanie do rewanżowej walki z Grzegorzem Szulakowskim. Zawodnik Ankosu Zapasy Poznań będzie chciał zrewanżować się za przegraną na FEN 1. Od wspomnianej porażki Patryk ma serię trzech zwycięstw z rzędu, wszystkich rywali skończył przed czasem uderzeniami.

- Cześć Patryk, powiedz nam jak się czujesz przed zbliżającą się walką?
Patryk Grudniewski: Czuję się doskonale, tylko wytrwać w tym stanie do walki.

- Jak postępują przygotowania do najbliższego startu?
PG: Przygotowania to głownie Ankos Zapasy Poznań, Fighters Factory Oleśnica. Ponadto dużo robię też z chłopakami z Wrocławia z Rio Grappling, tu głownie mam na myśli Piotrka Karnickiego, który jest moim mentorem w zakresie walki w parterze.

- Stoczysz swoją drugą walkę z Grzegorzem Szulakowskim, powiedz nam coś o tym zawodniku?
PG: Co do mojego rywala, to na pewno jest to dla mnie idealna okazja, żeby zrewanżować się za nasz pierwszy pojedynek, we właściwych okolicznościach.

- W poprzednim roku zanotowałeś trzy starty, jak możesz podsumować zeszły rok?
PG: W zeszłym roku stoczyłem 3 walki, czwarta była planowana, ale z rożnych przyczyn organizacyjnych do niej nie doszło. Uważam zeszły rok za jak najbardziej udany, gdyż wszystkie 3 walki wygrałem przed czasem. Nie pozostaje mi nic, jak tylko kontynuować to dzieło.

- Dziękuje za poświęcony.
PG: Oczywiście chciałbym podziękować firmom, dzięki którym łatwiej odnaleźć się w tym sporcie, a są to: JUCHA BETON, 7 NUTRITION, MMAsklep24.pl, PROEMA, PhysioLab, FizjoSportMed, Crossfit Mijollnir. Na koniec serdecznie pozdrawiam moją cała rodzinę i przyjaciół.

Rozmawiał Arkadiusz Hnida

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.