LEON EDWARDS ZMIERZY SIĘ Z PAWŁEM PAWLAKIEM

UFC w dniu dzisiejszym ogłasza, że dwóch uczestników gali UFC FIGHT NIGHT: GONZAGA vs. CRO COP 2 powróci do akcji za zaledwie dwa miesiące. Skrzyżują oni rękawice na pierwszej gali UFC w Szkocji, która odbędzie się 18 lipca.

Brytyjczyk Leon „Rocky” Edwards, który w kwietniu znokautował Setha „Polish Pistola” Baczynskiego w zaledwie osiem sekund, będzie chciał przedłużyć serię zwycięstw w pojedynku z polskim półśrednim Pawłem Pawlakiem podczas UFC FIGHT NIGHT GLASGOW.

Edwards, który posiada record 9-2-0, reprezentuje Birmingham w Anglii. 23-latek ma nadzieje, że fani z całej Anglii wybiorą się w krótką podróż do Glasgow, w celu wspierania go podczas gali.

“Możliwe, że zostanę przyjęty w dobry sposób na swojej ziemi – najprawdopodobniej tym razem ludzie będą mi kibicować!” powiedział Edwards. „Oglądałem walkę [Pawlaka] i on wygląda jak dobry zawodnik. Jednak z tego co widziałem, wyobrażam sobie siebie kończącego go przed czasem – wygram ten pojedynek w drugiej rundzie albo pod koniec pierwszej”.

Pawlak do walki wyjdzie po zwycięstwie przed jednogłośną decyzją sędziów z Sheldonem Westcottem, dzięki któremu Polak może pochwalić się rekordem 11-1-0. Polski talent będzie chciał powtórzyć swój sukces z kwietnia w stolicy Szkocji.

UFC FIGHT NIGHT GLASGOW odbędzie się w hali SSE Hydro w Glasgow, 18 lipca. UFC wkrótce ogłosi, kogo zobaczymy w głównej walce karty, jednak w związku z pierwszą podróżą organizacji do Szkocji, fani powinni spodziewać się serii ekscytujących pojedynków, jakie zostaną ogłoszone w najbliższych tygodniach.

Bilety na UFC FIGHT NIGHT GLASGOW dostępne będą w sprzedaży od piątku, 29 maja od godziny 11:00 czasu polskiego. Członkowie Sun+ będą mieli możliwość wcześniejszego kupienia biletów – będą to mogli zrobić już w środę, 27 maja.

Członkowie UFC Fight Club również będą mieli szansę zdobyć swoje bilety, zanim te trafią do oficjalnej sprzedaży. Przez stronę www.ufcfightclub.com dostępne one będą od 27 maja, od godziny 11:00 czasu polskiego.
Wkrótce zostaną ogłoszone kolejne walki na galę UFC FIGHT NIGHT GLASGOW. Aby być na bieżąco, śledźcie @UFC_UK na twitterze.

Aby zarejestrować swoje zainteresowanie biletami na UFC FIGHT NIGHT GLASGOW, odwiedź link i wypełnij wszystkie szczegóły.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.