KSW 31: KAMIL SZYMUSZOWSKI PRZED GALĄ

Tym razem przepytaliśmy Kamila Szymuszowskiego, przed jego występem na KSW 31, która w najbliższą sobotę odbędzie się w Sopocie. Zawodnik Gracie Barra Łódż po zmianie wagi ma serię pięciu zwycięstw z rzędu. W ostatniej swojej walce zdobył pas mistrzowski Profesjonalnej Ligi MMA.

- Cześć Kamil. Do gali już niewiele czasu pozostało, powiedz nam jak się czujesz przed ważną walką w twojej karierze?
Kamil Szymuszowski: Czuję się świetnie, waga schodzi bez problemów, a teraz to jest dla mnie najważniejsze.

- Jak wyglądały przygotowania do KSW 31?
KS: Przygotowania do KSW to podtrzymanie formy po ostatniej walce, którą miałem niecały miesiąc temu na PLMMA 54. Szlifowanie techniki i taktyki pod Maćka.

- Kto dociążał cię na treningach?
KS: Paweł Pawlak, Adam Zając, Łukasz Świderski, ale głównym sparingpartnerem był Bartłomiej Kurczewski. Serdecznie im dziękuje.

- Twoim rywalem będzie Maciej Jewtuszko, co możesz powiedzieć o tym zawodniku?
KS: Maciej to mańkut, który walczy bardzo nieszablonowo i nieprzewidywalnie. Bardzo mi miło, że będę mógł się zmierzyć z tak utytułowanym zawodnikiem.

- W tym roku stoczyłeś już jeden pojedynek, zdobywając pas PLMMA. Powiedz nam coś o tym pojedynku?
KS: Co mogę powiedzieć? Walka przebiegała tak, jak się tego spodziewałem. Jacek był groźny w pierwszej rundzie, ale z upływem czasu tracił siły, co ja wykorzystałem.

- Dzięki za poświęcony czas.
KS: Chciałem podziękować trenerom, sparingpartnerom z klubu Gracie Barra Łódź i Bone Breakers Zgierz, sponsorom Extreme Hobby, PION Serwis, Idczak Zgierz, Senseishop, UNS Supplements, oraz Pawłowi Kowalikowi, Krystianowi Kusztelakowi, Łukaszowi Leduchowskiemu i mojej dziewczynie Magdalenie. Dziękuję za wywiad i pozdrawiam.

Rozmawiał Arkadiusz Hnida

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.