UFC 187: JOHNSON-CORMIEN NA ŻYWO EXTREME SPORTS

W nadchodzący weekend widzowie Extreme Sports Channel po raz kolejny będa mieli okazję, by na żywo ogladać największe emocje spod szyldu UFC. W nocy z 23 na 24 maja zapraszamy na walkę Johnson vs. Cormier wprost z Las Vegas. Na Extreme Sports Channel wszystkie gale Ultimate Fighting Championship oglądać możecie na żywo, a już 20 czerwca długo oczekiwana walka Jędrzejczyk vs. Penne wprost z Berlina!

W nocy z 23 na 24 maja o 4:00 polecamy transmisję na żywo z UFC 187: Johnson vs Cormier. Tego dnia w MGM Grand Arena w Las Vegas staną przeciwko sobie Anthony Johnson i Daniel Cormier. Ten pierwszy dał się zapamiętać kibicom w Sztokholmie, kiedy to w pierwszej rundzie znokautował Gustafssona. Cormier jak do tej pory poniósł tylko jedną porażkę (w styczniu 2015 roku).

O głównej walce wieczoru było głośno już w kwietniu, kiedy to zmienił się jeden z głównych zawodników. Początkowo z Johnsonem miał zmierzyć się Jon Jones, jednakże został pozbawiony tytułu i tym sposobem na ringu zobaczymy Cormiera. Bukmacherzy oceniają szanse zwycięstwa minimalnie na korzyść Cormiera. Zapowiada się wyrównana walka!

Na UFC 187 zapowiadane są również starcia: Chris Weidman vs. Vitor Belfort, Donald Cerrone vs. John Makdessi, Travis Browne vs. Andrei Arlovski i Joseph Benavidez vs. John Moraga.

Gale UFC na Extreme Sports Channel będzie można oglądać na żywo przez najbliższe cztery lata. To prawdziwa gratka dla wielbicieli wydarzeń organizowanych przez federację Ultimate Fighting Championship – dotychczas w Polsce mogli oni śledzić gale na żywo jedynie w systemie PPV. Już w czerwcu na ESC zobaczymy m.in. walkę na żywo Joanny Jędrzejczyk przeciwko Jessice Penne. Polka będzie bronić pasa mistrzyni w wadze słomkowej.

UFC 187: Johnson vs. Cormier na Extreme Sports Channel w nocy z 23 na 24 maja o 4:00. Powtórki 24 maja o 21:00, 25 maja o 21:00 i 29 maja o 22:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.