UFC: TRZY NOWE WALKI W ROZPISCE

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2015-05-22

Trzy nowe walki zostały dopisane do poszczególnych kart walk zbliżających się gal UFC.

Holly Holm vs Marion Reneau (UFC Fight Night 71) - Holm po siedmiu zwycięstwach podpisała kontrakt z UFC. Przedtem walczyła dla takich organizacji jak LFC czy Bellator. Holly z siedmiu walk, nie licząc tych dla UFC, aż sześć skończyła uderzeniami. 'The Preacher's Daughter' w pierwszej walce dla największej organizacji na świecie zwyciężyła po niejednogłośnej decyzji sędziów z Raquel Pennington na UFC 184. Dla Marion będzie to trzecia walka w UFC. W dwóch pierwszych zwyciężyła. Reneau po jednogłośnej decyzji sędziów pokonała Alexis Dufresne, a następnie w nie całe dwie minuty poddała Jessice Andrade.

Glover Teixeira vs Ovince St. Preux (UFC Fight Night 74) - Brazylijczyk będzie chciał przerwać złą serię dwóch porażek z rzędu, gdy po decyzjach sędziów przegrał z Jonem Jonesem oraz Philem Davisem. Ovince po porażce na punkty z Ryanem Baderem odnotował dwa ważne zwycięstwa. Preux w trzydzieści cztery sekundy znokautował Mauricio Rue i pod koniec rundy uderzeniami Patricka Cumminsa.

Matt Van Buren vs Jonathan Wilson (UFC Fight Night 74) - Będzie to na pewno ostatnia szansa dla Burena na utrzymanie się w UFC, ponieważ stoczył w tej federacji dwie walki, które przegrał. Matt po uderzeniach uległ w walce z Coreyem Andersonem i Seanem O'Connellem. Wilson zaczął od kariery amatorskiej, gdzie stoczył siedem walk, tylko jedna przegrana zakończyła się decyzją sędziów. W karierze zawodowej Jonathan stoczył sześć walk, aż pięć zwycięstw przypadło po uderzeniach. Amerykanin większość swoich pojedynków stoczył dla organizacji Gladiator Challenge.