Archiwum wiadomości z dnia: 2015-06-01

PODSUMOWANIE MISTRZOSTW ŚWIATA W JESOLO

Karate - Taekwondo

40 medali Mistrzostw Świata w Taekwon-Do ITF zdobyli w Jesolo reprezentanci Polski  21 wywalczyli seniorzy, a 19 juniorzy. W łącznej klasyfikacji medalowej Polska uplasowała się na trzeciej pozycji. Wynik osiągnięty na włoskich matach należy uznać za wielki sukces polskiego Taekwon-Do ITF na Świecie. Drużyna juniorów została najlepszą drużyną Mistrzostw Świata, a wchodzący w jej skład Jakub Gadzała został najlepszym zawodnikiem imprezy. W zawodach rywalizowało 1019 sportowców z 52 państw. [Czytaj więcej]

UFC 188: ZAPOWIEDŹ

Przedstawiamy zapowiedź gali UFC 188, która trzynastego czerwca odbędzie się w Meksyku. W walce wieczoru zobaczymy walkę o tytuł kategorii ciężkiej, w której Cain Velasquez zawalczy z Fabricio Werdumem, tymczasowym mistrzem. W kategorii lekkiej czekają nas fajerwerki, ponieważ Gilbert Melendez zawalczy z Eddie Alvarezem. [Czytaj więcej]

MACTO CHAMPIONSHIP DAJE SZANSĘ PISZCZKOWI

MMA - Świat

MACTO Championships to nowa federacja rozpoczynająca działalność w Wielkiej Brytanii. Na ich pierwszej gali szansę występu dostał Michał Piszczek, który w dywizji ciężkiej ma stoczyć walkę z Dante 'The Bull' Hawkinsem. Gala dobędzie się 27 czerwca, a czy dotrze na nią wzbudzający wiele kontrowersji 'Tiger', czas pokaże. [Czytaj więcej]

CIEKAWIE WE WŁOSZECH

MMA - Świat

W sobotę we Włoszech odbyła się ciekawa gala Vantor FC: Guerrieri Italiani. W walce wieczoru wystąpił weteran organizacji Deep, Dream czy One FC, doświadczony Masakazu Imanari, który poddał w pierwszej rundzie zawodnika publiczności, mającego do tamtego czasu równy rekord. Po porażce z Oskarem Piechotą, Mattia Schiavolin zanotował drugą wygraną z rzędu po uderzeniach, tym razem zdobywając pas w walce z Alessandro Botti. [Czytaj więcej]