MISTRZOSTWA POLSKI W KOLUCHSTYL cz. 3/4

W dniach 30-31 maja b.r. w Tarnowskich Górach odbyły się VII Mistrzostwa Polski w Koluchstyl. Przedstawiamy kolejną odsłonę walk rozegranych podczas mistrzostw.

Medale VII Mistrzostw Polski - Koluch Styl 2015 - Tarnowskie Góry
 
Seniorki
Kategoria +74 kg
1. Katarzyna Waluk - Sumo Koluch
2. Anna Lemke - Sokół Lublin
3. Dorota Luto - UKS Niedźwiadek Warszawa
Kategoria 74 kg
1. Julia Łodzińska - Sumo Koluch
2. Maria Krzysztopik - Vale Tudo Białystok
3. Ewa Chlabicz - Sumo Koluch
Kategoria 65 kg
1. Monika Skiba - UKS Niedźwiadek Warszawa

2. Agnieszka Matianowska - UKS Niedźwiadek Warszawa
3. Oktawia Skraińska –Sokół Lubin, Julia Szulta - GOSRiT Luzino
Kategoria 58 kg
1. Magdalena Chruściel - SORGA Zamość
2. Natalia Stanek - Sokół Lublin
3. Angelika Matwiejczyk - Sumo Koluch, Weronika Mutke - GOSRiT Luzino
 
Seniorzy
Kategoria +109 kg
1. Jacek Piersiak - Sumoka Rzeszów

2. Paweł Zimnoch - Sumo Koluch
3. Michał Luto - UKS Niedźwiadek, Mateusz Linka - UKS Niedźwiadek
Kategoria 109 kg
1. Michał Luto - UKS Niedźwiadek Warszawa

2. Paweł Zimnoch - Sumo Koluch
3. Wojciech Cajzer - Sokół Lublin
Kategoria 91 kg
1. Patryk Pietrzeniak - Sumo Koluch Białystok

2. Adrian Daniłowicz - Vale-Tudo Białystok
3. Piotr Cwalina - Sumo Koluch, Paweł Biłka - Sumo Koluch Białystok
Kategoria 82 kg
1. Dariusz Ryżykow - Podlasie Białystok

2. Andrzej Jędrzejowski - Koluchstyl /Taekwondo Tarnowskie Góry
3. Hubert Cichocki - UKS Niedźwiadek Warszawa, Bartosz Łętowski - Sumo Koluch Białystok
Kategoria 73 kg
1. Tomasz Sobolewski - Sumo Koluch

2. Bartłomiej Szymański - Sokół Lublin
3. Jan Romanowski - Sumo Koluch, Rafał Szołtysik - Koluchstyl/ Taekwondo Tarnowskie Góry
Kategoria 65 kg
1. Karol Sobolewski - Sumo Koluch

2. Krzysztof Gałat - Sokól Lublin
3. Jakub Zimnoch - Sumo Koluch, Mateusz Wojtal - Koluchstyl/ Taekwondo Tarnowskie Góry
 
Młodzieżowcy
Kategoria 100 kg
1. Rafał Zajączkowski - PSTW Warszawa Wysocki

2. Piotr Cwalina - Sumo Koluch
3. Andrzej Wilk - Bytom
Kategoria 82 kg
1. Maciej Matys - Sumo Koluch

2. Jakub Dąbrowski - Podlasie Białystok
3. Dawid Zalewa - Koluchstyl /Taekwondo Tarnowskie Góry
Kategoria 73 kg
1. Jan Romanowski - Sumo Koluch

2. Przemysław Wiszowaty - Podlasie Białystok
3. Nikita Michalski - PSTW Warszawa Wysocki
 
Juniorki
Kategoria + 64 kg
1. Katarzyna Waluk - Sumo Koluch

2. Ewa Chlabicz - Sumo Koluch
3. Martyna Górska - Sekcja Samoobrony Katowice
Kategoria 64 kg
1. Agnieszka Matianowska - UKS Niedźwiadek

2. Oktawia Skraińska - Sokół Lublin
3. Izabela Mutke - GOSRiT Luzino, Julia Szulta - GOSRiT Luzino
Kategoria 55 kg
1. Weronika Mutke - GOSRiT Luzino

2. Natalia Stanek - Sokół Lublin
3. Angelika Matwiejczyk - AIKIDO KOBAYASHI Białystok, Milena Fajter - GOSRiT Luzino
 
Juniorzy
Kategoria  82 kg
1. Maciej Matys - Sumo Koluch

2. Jakub Dąbrowski - Podlasie Białystok
3. Nikita Michalski - PSTW Warszawa Wysocki
Kategoria 61 kg
1. Jakub Zimnoch - Sumo Koluch

2. Mateusz Wojtal - Koluchstyl /Taekwondo Tarnowskie Góry
3. Kacper Cybulski - Sumo Koluch
 
Juniorzy - Kadeci
Kategoria 50 kg
1. Rafał Gromko - AIKIDO KOBAYASHI Białystok

2. Kacper Cybulski - Sumo Koluch
3. Jakub Langa - GOSRiT Luzino

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.