WYNIKI MISTRZOSTW EUROPY

Zakończyły się Mistrzostwa Europy we florecie, szabli i szpadzie seniorów i seniorek, które odbywały się w szwajcarskim Montreux, 08/06/02015r.

KOLEJNOŚĆ SZABLISTEK:
1. Sofia Velikaya (Rosja)
2. Charlotte Lembach (Francja)
3. Rossella Gregorio (Włochy)
3. Olena Voronina (Ukraina)
5. Olga Kharlan (Ukraina)
6. Bianca Pascu (Rumunia)
7. Irene Vecchi (Włochy)
8. Yana Egorian (Rosja)
9. Angelika Wątor (POLSKA)

19. Aleksandra Socha
21. Małgorzata Kozaczuk
28. Bogna Jóźwiak

KOLEJNOŚĆ FLORECISTEK:
1. Elisa Di Francisca (Włochy)
2. Larisa Korobeynikova (Rosja)
3. Aida Mohamed (Węgry)
3. Arianna Errigo (Włochy)
5. Valentina Vezzali (Włochy)
6. Yulia Biryukova (Rosja)
7. Gabriella Varga (Węgry)
8. Inna Deriglazova (Rosja)

15. Magdalena Knop
16. Hanna Łyczbińska
27. Martyna Synoradzka
29. Marta Łyczbińska

KOLEJNOŚĆ SZABLISTÓW:
1. Aron Szilagyi (Węgry)
2. Max Hartung (Niemcy)
3. Nikolay Kovalev (Rosja)
3. Alexey Yakimenko (Rosja)
5. Aldo Montano (Włochy)
6. Aliaksandr Buikevich (Białoruś)
7. Vincent Anstett (Francja)
8. Matyas Szabo (Niemcy)

31. Jakub Ociński
35. Adam Skrodzki
36. Marcin Koniusz
50. Mikołaj Grzegorek

KOLEJNOŚĆ SZPADZISTÓW:
1. Gauthier Grumier (Francja)
2. Max Heinzer (Szwajcaria)
3. Pavel Sukhov (Rosja)
3. Gabor Boczko (Węgry)
5. Maksym Khvorost (Ukraina)
6. Alexandre Blaszyck (Francja)
7. Ronan Gustin (Francja)
8. Daniel Jerent (Francja)

20. Krzysztof Mikołajczak
37. Radosław Zawrotniak
38. Mateusz Nycz
60. Tomasz Motyka

ZAWODY DRUŻYNOWE - KOLEJNOŚĆ FLORECISTÓW:
1. Francja
2. Rosja
3. Niemcy
4. Wielka Brytania
5. Włochy
6. POLSKA (Leszek Rajski, Paweł Kawiecki, Jakub Surwiłło, Michał Janda)
7. Ukraina
8. Białoruś
Startowało 12 drużyn.

ZAWODY DRUŻYNOWE - KOLEJNOŚĆ SZPADZISTÓW:
1. Francja
2. Estonia
3. Szwajcaria
4. Ukraina
5. Czechy
6. Hiszpania
7. Węgry
8. Rosja
9. POLSKA (Krzysztof Mikołajczak, Radosław Zawrotniak, Tomasz Motyka, Mateusz Nycz)
Startowało 19 drużyn.

ZAWODY DRUŻYNOWE - KOLEJNOŚĆ SZABLISTÓW:
1. Niemcy
2. Włochy
3. Węgry
4. Rumunia
5. Rosja
6. Ukraina
7. Francja
8. Białoruś
9. POLSKA (Marcin Koniusz, Adam Skrodzki, Jakub Ociński, Mikołaj Grzegorek)
Startowało 12 drużyn.

ZAWODY DRUŻYNOWE - KOLEJNOŚĆ FLORECISTEK:
1. Włochy
2. Rosja
3. Francja
4. Niemcy
5. POLSKA (Martyna Synoradzka, Martyna Jelińska, Hanna Łyczbińska, Marta Łyczbińska)
6. Ukraina
7. Węgry
8. Rumunia
Startowało 8 drużyn.

ZAWODY DRUŻYNOWE - KOLEJNOŚĆ SZABLISTEK:
1. Rosja
2. Francja
3. Ukraina
4. Włochy
5. POLSKA (Aleksandra Socha, Angelika Wątor, Małgorzata Kozaczuk, Bogna Jóźwiak)
6. Niemcy
7. Węgry
8. Hiszpania
Startowało 11 drużyn.

ZAWODY DRUŻYNOWE - KOLEJNOŚĆ SZPADZISTEK:
1. Rumunia
2. Estonia
3. Włochy
4. Szwecja
5. Ukraina
6. Węgry
7. Rosja
8. Francja
9. POLSKA (Magdalena Piekarska, Ewa Nelip, Renata Knapik-Miazga, Danuta Dmowska-Andrzejuk)
Startowało 14 drużyn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.