FEN 8: ALBERT ODZIMKOWSKI vs EMIL WEBER MEEK

Już trzydziestego pierwszego lipca w Kołobrzegu odbędzie się ósma gala organizacji FEN. Jak wiemy, na tej gali miał wystąpić debiutujący w tej organizacji Rafał Błachuta, jednak doznał on kontuzji. W jego miejsce wszedł Albert Odzimkowski. Właśnie poznaliśmy rywala 'Złotego', będzie nim Emil Weber Meek.

Norweg to ciekawy zawodnik, na koncie ma siedem walk, z których pięć zwyciężył, jedną przegrał. Co ciekawe, wszystkie walki zakończyły się przed czasem, po uderzeniach. To pokazuje, że Emil to niebezpieczny striker oraz jak zwycięża, to przed czasem. Ostatnia walka Webera odbyła się w Polsce na galę Areny Berserkerów 7. Etedy dał wyrównaną walkę z Piotrem Danelskim. Po walce ogłoszono zwycięstwo Polaka, jednak potem po proteście zmieniono werdykt walki na nie odbytą.

Albert będzie chciał przerwać złą serię dwóch porażek. Odzimkowski odniósł je z dwoma mocnymi przeciwnikami, przegrał pod koniec pierwszych rund przez poddanie z Mickaelem Leboutem, aktualnym zawodnikiem UFC, i z Mindaugasem Verzbickasem, gdy debiutował FEN.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.