UFC POWRÓCI DO DUBLINA

UFC w dniu dzisiejszym ogłasza długo oczekiwany powrót organizacji do Irlandii, do którego dojdzie w hali 3Arena, w sobotę, 24 października.

Po ogromnym sukcesie gali UFC FIGHT NIGHT: McGREGOR vs. BRANDAO w 2014 roku, na którą bilety sprzedały się w niecałą godzinę, organizacja natychmiastowo zaczęła przymierzać się do powrotu na ten rynek w 2015 roku.

Joe Carr, Międzynarodowy Wiceprezydent UFC skomentował: “Irlandia stała się bardzo ważnym rynkiem dla UFC i nie mogliśmy zakończyć roku bez dostarczenia fanom kolejnej, spektakularnej gali. Będziemy chcieli zaprezentować zarówno lokalne, jak i międzynarodowe talenty podczas wydarzenia i bardzo możliwe, że po raz kolejny pobijemy rekord decybeli w hali.”

Bilety na UFC FIGHT NIGHT DUBLIN dostępne będą w sprzedaży dla członków UFC FIGHT CLUB od godziny 11:00 w środę, 2 września, subskrybenci Sun+ możliwość zakupu biletów będą mieli w ten sam dzień, od godziny 13:00. Dla subskrybentów Newslettera UFC, bilety będą dostępne od piątku, 4 września, od godziny 11:00, natomiast sprzedaż dla wszystkich ruszy tego samego dnia od godziny 13:00.

Aby otrzymywać wszystkie informacje i przypomnienia dotyczące sprzedaży biletów na galę UFC FIGHT NIGHT DUBLIN, fani powinni zarejestrować swoje zainteresowanie tutaj.

W tym ekscytującym dla fanów z Irlandii miesiącu zobaczymy pojedynek gwiazdy UFC Conora McGregora z mistrzem wagi piórkowej, Jose Aldo, podczas gali UFC 189. Irlandczyk będzie chciał zdobyć mistrzostwo świata i przywieźć je do swojego kraju już w sobotę, 11 lipca. Fani mogą obejrzeć to wydarzenie na żywo w Extreme Sports Channel od godziny 04:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.