UFC 189: MENDES-McGREGOR NA ŻYWO W EXTREME SPORTS

Walka pomiędzy Chadem „Money” Mendesem i Conorem McGregorem zbliża się wielkimi krokami. Extreme Sports Channel zaprasza na relację na żywo w nocy z 11 na 12 lipca o 4:00. Panowie będą walczyć o tymczasowy tytuł mistrza w wadze piórkowej i biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia z pewnością będzie ciekawie!

Mendes zastąpi w trakcie głównej walki wieczoru Jose Aldo, który musiał zrezygnować z udziału w gali z powodu kontuzji. W kwietniu Amerykanin pokonał przez TKO Ricardo Lamasa. Przewagę Mendesa było widać od początku, zaś od czwartej minuty Brazylijczyk w zasadzie mógł się już tylko bronić. Czy „Money” i tym razem okaże się niepokonany? McGregor może liczyć na wsparcie publiczności, ponieważ ma rosnącą rzeszę fanów. Irlandczyk na konferencji w Dublinie dotyczącej UFC 189, zachowywał się jak gwiazdor i tak też został przyjęty. Również w oktagonie wychodzi z niego prawdziwy showman, zatem w najbliższy weekend z pewnością będzie się działo.

Podczas UFC 189 zobaczymy też walkę, w trakcie której Robbie Lawler będzie bronił tytułu mistrzowskiego w przedziale 71-77 kilo. Skrzyżuje on rękawice z MacDonaldem.

Gale UFC na Extreme Sports Channel będzie można oglądać na żywo przez najbliższych kilka lat. To prawdziwa gratka dla wielbicieli wydarzeń organizowanych przez federację Ultimate Fighting Championship – dotychczas w Polsce mogli oni śledzić gale na żywo jedynie w systemie PPV. Teraz fani mieszanych sztuk walki mogą w ciągu roku oglądać ponad 40 transmisji gal UFC na żywo na ESC oraz sięgać do bogatego archiwum UFC.

W nocy z 11 na 12 lipca o 4:00 Extreme Sports Channel zaprasza na ekskluzywną relację na żywo z UFC 189!

Powtórki 12 i 13 lipca o 21:00 oraz 17 lipca o 22:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.