WSOF 23: OSIEMNASTEGO WRZEŚNIA

Oficjalnie osiemnastego września odbędzie się dwudziesta trzecia gala WSOF w Arizonie. Do rozpiski zostały dodane już dwa pojedynki o tytuły mistrzowskie.

W kategorii lekkiej swój tytuł będzie bronił niepokonany Justin Gaethje, w rewanżowym pojedynku z Luisem Palomino. Dla Justina będzie to już trzecia obrona tytułu, wywalczonego kosztem ciekawego Nicka Newella. Gaethje po niejednogłośnej decyzji sędziów pokonał byłego zawodnika UFC Melvina Guillarda, a w ostatnim pojedynku skończył uderzeniami w trzeciej rundzie właśnie Luisa Palomino. Zawodnik z Peru wywalczył sobie pojedynek o pas po dwóch zwycięstwach przez nokaut z Jorge Patino i Lewisem Gonzalezem.

Drugim pojedynkiem o tytuł będzie obrona pasa kategorii średniej przez Dave Brancha, w starciu z Teddy Holderem. Dave zdobył pas na jubileuszowej dziesiątej gali WSOF, poddając w pierwszej odsłonie Jesse Taylora. Branch w dwóch kolejnych walkach zwyciężył z byłym zawodnikiem UFC Yushinem Okami po uderzeniach w czwartej odsłonie i przez poddanie w drugiej rundzie ze ściągniętym na ostatnią chwilę Jesse McElligottem. Teddy to ciekawy zawodnik, mający na koncie dziewięć zwycięstw, wszystkie zdobył przed czasem, aż siedem po uderzeniach, a dwa przez poddanie. Holder w tym roku powrócił po dwuletniej przerwie, zaskakująco wskakując do rozpiski i nokautując w równo dwie minuty byłego zawodnika UFC Thiago Silvę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.