TUF: CONOR McGREGOR POPROWADZI DRUŻYNĘ EUROPY

W nowym sezonie The Ultimate Fighter  w rolach trenerów zobaczymy tymczasowego mistrza UFC w wadze piórkowej, “The Notorious” Conora McGregora, który stanie naprzeciw zawodnika Team Alpha Male, Urijah Fabera. Będzie to 22. edycja telewizyjnej serii programu UFC.

W The Ultimate Fighter: Team McGregor vs. Team Faber zobaczymy szesnastu zawodników w wadze lekkiej oraz McGregora, który będzie dowodził drużynie z Europy, a także Fabera, który zostanie trenerem składu amerykańskiego. Szósty sezon, który zobaczymy w telewizji FOX Sports 1 rozpocznie się w środę, 9 września. Pierwszy odcinek trwać będzie dwie godziny. Sezon będzie kontynuowany jedenastoma, trwającymi godzinę, odcinkami. Seria ta jest najlepiej ocenianą i najchętniej oglądaną od sierpnia 2013 roku, kiedy to zaczął istnieć kanał FOX Sports 1.

Od debiutu w organizacji w 2013 roku, McGregor (18-2) szturmem wziął świat mieszanych sztuk walki. W lipcu 2014 roku powiedział „nie jesteśmy tu, aby tylko wziąć udział; jesteśmy tu, aby przejąć wszystko” i dotrzymał słowa, które skierował do swoich rodaków. Oficjalnie miał on zmierzyć się z Jose Aldo podczas UFC 189, jednak ostatecznie McGregor pokonał przez techniczny nokaut w rundzie drugiej sparingpartnera Fabera, Chada Mendesa, dzięki czemu zdobył tymczasowy tytuł mistrzowski organizacji UFC w wadze piórkowej. Teraz, Irlandczyk czeka na kolejną walkę, którą będzie mocno wyczekiwana unifikacja tytułów z Aldo.

Były mistrz organizacji WEC w wadze piórkowej, Faber (32-8) od dawna lekceważył McGregora. Pionier najlżejszych kategorii wagowych, trenuje w jednym z najlepszych klubów na świecie, Team Alpha Male, w którym trenuje również mistrz wagi koguciej TJ Dillashaw, numer dwa wagi muszej Joseph Benavidez oraz Mendes. Teraz, przeniesie on swoją drużynę do Las Vegas, aby odnieść zwycięstwo nad zawodnikami z Europy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.