FEN 8: MATEUSZ RĘBACKI vs JACEK KREFT

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie zapowiedzieć pojedynek Mateusza Rębeckiego z Gryfic reprezentującego Berserkers Team Szczecin i Jacka Krefta z Mad Dogs Gdynia, który odbędzie się na nadchodzącej gali FEN 8 'Summer Edition' w Kołobrzegu w dniu 31-go lipca.

Walka na zasadach MMA będzie jednym z pojedynków otwarcia i odbędzie się w kategorii lekkiej do 70 kg.(( 22-letni Rębecki o przydomku „Chińczyk” to świetny i utytułowany grappler. Gryficzanin to tegoroczny podwójny mistrz Polski ADCC w formule Submission Fighting. Wcześniej dwa razy zdobywał wicemistrzostwo kraju w BJJ w kategorii niebieskich pasów a przygodę ze sportem zaczynał od wyciskania sztangi. Rębecki debiutuje na gali Fight Exclusive Night, ale wcześniej wygrał w MMA 3 walki i tylko raz pokonał go Paweł Kiełek. Jego trenerami są Piotr Bagiński i Przemysław Stolarek. Gryficzanin mierzy 170 cm i waży na co dzień około 80 kg.((

24-letni Jacek Kreft to były judoka z sukcesami juniorskimi. W profesjonalnym MMA karierę rozpoczął w maju 2012 i passę czterech zwycięskich walk kontynuował do 2014 roku. Zawodnik z Gdyni stoczył już pierwszą walkę dla organizacji FEN, gdy w sierpniu 2014 roku na pierwszej "Summer Edition" w Sopocie, zmusił do poddania Patryka Rogóża. Podopieczny trenera Bartosza Chyrka, stoczył 7 walk z czego 5 wygrał. Mierzy 182 cm i waży 73 kg.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.