KAMIL ROSZAK SCHODZI KATEGORIĘ NIŻEJ

Kamil Roszak schodzi kategorię niżej, czyli będzie bił się w wadze półśredniej. Debiut w nowej kategorii wagowej zawodnika ze Szczecina będzie miał miejsce na gali Sportów Walki w Stępnicy, już we wrześniu. Rywalem Kamila będzie Piotr Danelski. Informację tę podał portal mmanews.pl.

Roszaka nie widzieliśmy ostatnio za często, w roku 2014 wystąpił raz, pokonując na punkty Dawida Januszewskiego na Xcage 6. Kamil w ostatnim pojedynku przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów z Sylwestrem Borysem, na kolejnej gali Xcage.

Zawodnik z Berkut Arrachion Olsztyn jest mniej doświadczony, ale w swojej karierze nie doznał jeszcze porażki. Piotr pierwsze trzy starty zwyciężył przez poddanie z Daniela Laudzińskiego i Huberta Szymajde, a po decyzji sędziów Piotra Wołowika. W ostatnim pojedynku Danelski wystąpił na gali Arena Berserkerów 7, dając emocjonujący i wyrównany pojedynek z Emilem Weberem Meekiem. Na początku wskazano jako zwycięzcę Polaka, jednak po złożonym proteście Norwega organizacja zmieniła werdykt na NC.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.