DSF KICKBOXING CHALLENGE ZAPRASZA DO PŁOCKA

Organizacja DSF Kickboxing Challenge pragnie oficjalnie zaprosić fanów Sportów Walki na swoje kolejne wydarzenie jakim będzie gala DSF Kickboxing Challenge w Płocku. Nowoczesna hala Orlen Arena przy Placu Celebry Papieskiej 1, w piątek 18-go września 2015 gościć będzie najlepszych polskich i węgierskich zawodników Kickboxingu, którzy walczyć będą w formule K-1 Rules i Full-contact.

Będzie to kolejne wielkie międzynarodowe wydarzenie, jakie nasza organizacja zamierza zrealizować w tym roku po to by pokazać kibicom, walki i widowisko na najwyższym sportowym poziomie. Całości dopełni niesamowita oprawa, która zaspokoi estetyczne wymagania wielbicieli Sportów Walki.

Już w chwili obecnej możemy podać nazwiska zawodników, którzy nie bacząc na wakacyjny okres, ciężko przygotowują się do występu. Wśród nich jest dwójka mistrzów naszej organizacji: Dorota Godzina i Łukasz Wichowski. Kibice mogą także oczekiwać występu dwóch tegorocznych rewelacji sezonu: Radosława Paczuskiego i Jana Lodzika. Cała czwórka to fighterzy elitarnej grupy DSF Kickboxing Team, do której należą najlepsi polscy zawodnicy.

Płock i okolice należą do najsilniejszych polskich ośrodków Sztuk Walki. Właśnie z mazowieckiego Płocka na największe polskie i europejskie areny trafiali tacy zawodnicy jak Marcin Różalski czy Łukasz Rajewski. Warto wspomnieć, iż Płock ma bogate tradycje sportowych imprez formuły K-1 i tutaj na galach Angels Of Fire pierwsze kroki stawiali świetni zagraniczni zawodnicy, jak holenderski mistrz formuły K-1 MAX, Murthel Groenhart, czy jego rodak Brian Douwes. To tu walczyli mistrzowie świata jak Gregory Tony z Francji, czy legendarny Paul Slowinski, bardziej znany jako Paweł Słowiński, który walczył na największych światowych galach K-1.

Właśnie podtrzymaniem tych tradycji będzie udział miejscowych zawodników, wśród których możemy już oficjalnie zapowiedzieć utalentowanego 21-letniego Mateusza Rajewskiego z płockiego klubu Rajewski Team. To pierwszy, ale nie ostatni zawodnik z mazowieckiego miasta nad Wisłą, który dostanie szansę na pokazanie się publiczności w Płocku i całej Polsce, dzięki naszemu telewizyjnemu partnerowi. Kolejne nazwiska ogłosimy już niebawem, tak jak i świetne zestawienia, które rozgrzeją emocje.

Wszystkich chętnych, którzy zechcą przeżyć niezapomniany wieczór w hali Orlen Arena w piątek 18-go września 2015 roku już dziś zachęcamy do zakupu biletów. Ich dystrybucja odbywać się będzie poprzez sieć Eventim.pl i rozpocznie się wkrótce.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.