XCAGE 8: RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW

Organizacja PURE MMA XCage ma zaszczyt oficjalnie zaprosić wszystkich kibiców oraz sympatyków Sportów Walki na kolejne wydarzenie, którym będzie gala XCage 8. W sobotę 5 września w toruńskiej Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul.Bema kibice ponownie będą mieli możliwość doświadczyć piękna realnej walki, które na długo pozostaną w ich pamięci. Udział w gali na tą chwilę potwierdzili utytułowani zawodnicy z Polski oraz innych zakątków Europy.

W walce o pierwszy historyczny pas organizacji w wadze półciężkiej udział weźmie jeden z najlepszych zawodników tej kategorii wagowej w Polsce – Michał „Sztanga” Fijałka z klubu Berserkers Team Szczecin. Za przeciwnika będzie miał nie byle kogo, ponieważ już czwarty raz toruńscy kibice będą mieli okazję podziwiać trenującego w Holandii - Hracho Darpinyana, którego nie zdołał pokonać żaden z Polaków zestawianych z nim w poprzednich galach cyklu XCage. W jednej z głównych walk wieczoru wystąpi znany z popularnego programu Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy – Paweł „Trybson” Trybała. Będzie to jego druga zawodowa walka na naszym evencie. W marcu tego roku błyskawiczne rozprawił się z przeciwnikiem nokautując go już w pierwszej rundzie wprawiając tym w zachwyt publiczność zgromadzoną na hali.

W gali udział także weźmie uznawany przez wiele rankingów za najlepszego zawodnika wagi piórkowej w Polsce ,a także czołowego w Europie – Krzysztof Klaczek, który za przeciwnika będzie miał równie utytułowanego zawodnika z Francji.

Toruńscy kibice zobaczą w oktagonie widowiskowo walczącego Salima Touahri, który podczas siódmej edycji gali XCage po bardzo widowiskowej walce pokonał na punkty swojego rywala. Tym razem zawodnik z Krakowa będzie musiał się zmierzyć z zawodnikiem z zagranicy. Z zawodników którzy ponownie wystąpią na naszej gali kibice zobaczą jeszcze utalentowanego Sylwestra Borysa z Berkut Arrachion Olsztyn, który na poprzedniej gali stoczył piękną walkę ze swoim rywalem ze Szczecina. Tym razem jeden ze sparing partnerów samego Mameda Khalidowa stanie naprzeciw utytułowanego grapplera z Jarocina – Pawła Radziewicza.

Na gali oczywiście nie może zabraknąć toruńskich aspektów, czyli zawodników No LIMITS Toruń. Tak jak na poprzednich galach kibice będą mieli okazję kibicować Tymkowi Pledziewiczowi, który ostatnio kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i regularnie wspina się po drabince na szczyt najlepszych polskich zawodników wagi półciężkiej. Swojego debiutu w zawodowym MMA doczekał się w końcu największy talent toruńskiej szkoły 18-letni – Mariusz Boszman, którego kibice znają z wcześniejszych wygranych walk w formule amatorskiej.

Jesteśmy przekonani ,że zestawione walki na ósmą edycję gali zadowolą każdego fana i oczy nie tylko polskich kibiców, ale także europejskich fanów tego dnia będą zwrócone właśnie na Toruń.

 Tradycyjnie bilety możecie nabyć przez internet za pośrednictwem serwisu eventim.pl , gdzie istnieje możliwość zamówienia biletu kurierem lub samodzielnego wydrukowania.

Link do biletów:
http://tnijurl.com/65eb9cf91434/

Istnieje również możliwość zakupu biletów w punktach stacjonarnych:

W Toruniu są to:
Empik ul. Wielkie Garbary 18 (starówka)
Empik ul. Żółkiewskiego 15 (Galeria Copernicus)
Media Markt ul. Żółkiewskiego 15 (Galeria Copernicus)
Media Expert ul. Broniewskiego 90 (Galeria Plaza)

Sprawdź gdzie dostępna jest sprzedaż w Twoim mieście!
http://www.eventim.pl/tickets.html?affiliate=PLE&doc=search%2FticketAgency

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.