PHOENIX FIGHT NIGHT: KAMIL ŁEBKOWSKI W ROZPISCE

Kamil Łebkowski wystąpi na gali Phoenix Fight Night, która odbędzie się już dwunastego września. Jego przeciwnikiem w Bournemouth będzie Ashleigh Grimshaw. Informację tę jako pierwszy podał portal mmarocks.pl.

'Bomba' znany jest jako mistrz kategorii piórkowej w federacji Mirosława Oknińskiego Profesjonalna Liga MMA. Kamil jest niepokonany od dwóch lat, zanotował od ostatniej porażki siedem walk. Po uderzeniach kończył Kamila Maronia, Semena Tyrlye i Sergeia Semizoha, a przez poddanie zwyciężył z Rafałem Czechowskim. Łebkowski zwyciężał także po decyzjach sędziów z Sylwestrem Madejem, Dominikiem Cacko i Carlosem Pradą.

Anglik to dużo bardziej doświadczony zawodnik, ze swoich szesnastu zwycięstw osiem zakończył po uderzeniach, a siedem przez poddanie. Asleigh to zawodnik, który walczył chociażby na takich galach jak BAMMA, UCMMA, Cage Warriors. Grimshaw także ma dobrą passę, ostatnie sześć walk wygrał. W ostatniej walce ogłoszono werdykt NC w starciu z aktualnym mistrzem BAMMA Tomem Duquesnoyem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.