FIGHT NIGHTS: DWÓCH BRACI ROMANOWSKICH W ROZPISCE

Już osiemnastego września odbędzie się kolejna gala Fight Nights. Na tej gali wystąpi dwóch zawodników reprezentujących nasze barwy, są to Sebastian Romanowski wraz ze swoim bratem Tomaszem Romanowskim.

Sebastian miał dobrą passę dwóch zwycięstw, odniósł ją pokonując w Czechach po niejednogłośnej decyzji sędziów Jana Marsaleka i kończąc efektownie uderzeniami w drugiej rundzie Macieja Górskiego na gali Xcage 7. W ostatniej walce Sebastian zadebiutował w organizacji Fight Nights, na gali z numerem 19 przegrał po dobrej walce z niepokonanym Rasulem Mirzaevem, który na najbliższej gali wystąpi w walce wieczoru. Rywalem 'Szczeny' będzie tym razem Bachachali Bakhachaliev, mający na koncie cztery walki. Wszystkie zanotował właśnie w federacji Fight Nights. Bachachali na koncie ma trzy zwycięstwa, dwa przypadły przez poddanie, a jedno po decyzji sędziów. W ostatnim pojedynku Bakhachaliev zanotował pierwszą porażkę w karierze, po jednogłośnej decyzji sędziów przegrał z Magomed Yunusylau.

Drugim z braci Romanowskich jest Tomasz, który będzie chciał poprawić swój rekord, ponieważ ma równo tyle samo zwycięstw, co porażek. Fighter ze Stargardu Szczecińskiego miał świetną serię pięciu zwycięstw z rzędu, ale ostatnio zanotował dwie porażki, po dobrych walkach przegrał na punkty z Kamilem Szymuszowskim i Salimem Touahri. Oponentem Tomasza będzie Gadzhimurad Khiramagomedov, który na koncie ma dwie walki, jedną przegrał, a jedną wygrał, obie zakończyły się po uderzeniach.

Trzeba także dodać, że przed walką wieczoru zobaczymy gwiazdę wagi ciężkiej z Rosji, niepokonanego mistrza Bellatora Vitaly Mianakova. Zmierzy się on z weteranem klatek Geronimo Dos Santosem. Vitaly po kolejnej obronie pasa powrócił w tym roku w swoim kraju. Tocząc pierwszą walkę zaledwie dwadzieścia jeden sekund potrzebował aby uderzeniami odprawić Adama Maciejewskiego. Brazylijczyk to wielki weteran i dużo bardziej doświadczony zawodnik od Minakova, stoczył przecież aż pięćdziesiąt jeden walk, trzydzieści sześć zwyciężył. Geronimo może pochwalić się w rekordzie tym, że ze swoich zwycięstw tylko jedno przypadło po decyzji sędziów, aż dwadzieścia pięć po uderzeniach, a dziewięć przez poddanie. Santos w swojej zawodowej karierze mierzył się chociażby z takimi zawodnikami jak były mistrz UFC Junior Dos Santos, były zawodnik UFC Ednaldo Oliveira, czy znany dobrze polskim fanom Tyago Moreira.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.