UFC ON FOX 16: JUNIOR DOS SANTOS vs ALISTAIR OVEREEM

Oficjalnie potwierdzono wyczekiwany przez fanów bój w kategorii ciężkiej, został on dodany do rozpiski UFC on FOX 16, która odbędzie się dziewiętnastego grudnia w Orlando. Chodzi oczywiście o starcie pomiędzy Juniorem Dos Santosem z Alistairem Overeem, już dużo wcześniej mówiło się o tym zestawieniu, jednak dopiero teraz jest ono pewne.

'Reem' po niespodziewanej porażce z Benem Rothwellem zanotował dwa zwycięstwa. Alistair pod koniec pierwszej rundy znokautował Stefana Struve, a w ostatniej walce, po jednogłośnej decyzji sędziów pewnie wypunktował Roya Nelsona.

Brazylijczyk zapewne będzie chciał wejść wreszcie na tor zwycięstw, bo ze swoich ostatnich pięciu walk tylko trzy zwyciężył, po uderzeniach pokonując Marka Hunta i Franka Mira, a po decyzji sędziów Stipe Miocicia. Dwie porażki przyszły w rewanżach z byłym mistrzem Cainem Velasquezem, druga walka zakończyła się po decyzji sędziów, a trzecia w piątej rundzie po uderzeniach. Przypomnijmy, że Junior także nie mógł często występować, bo trapiły go kontuzje.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.