AB 8: NOWE NAZWISKA W ROZPISCE

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2015-08-27

Nowe nazwiska zostały dodane do rozpiski Areny Berserkerów 8, która odbędzie się dziesiątego października w Szczecinie.

W kategorii średniej zobaczymy niepokonanego zawodnika publiczności Macieja Różańskiego, który zanotował już w tym roku dwie walki. Maciej pierwszą zanotował na poprzedniej edycji Areny Berserkerów, po trudnym pojedynku poddając pod koniec trzeciej rundy Christophera Jacquelina. W drugim pojedynku Różański nie tak dawno zadebiutował na gali FEN 8, poddając w pierwszej rundzie ściągniętego na ostatnią chwilę Alexa O'Toole.

W wadze lekkiej zobaczymy kolejnego zawodnika ze Szczecina Kamila Gniadka, który po nieudanym debiucie na KSW 28, przegrał na punkty z Jakubem Kowalewiczem, a potem zanotował szybką wygraną w Czechach na Fighting Zone 1 z Jaroslavem Poborskym. W ostatniej walce Gniadek wystąpił na jubileuszowej gali KSW 30, remisując w starciu z Mateuszem Zawadzkim.

W kategorii półśredniej wystąpi Maciej Kałuszewski, który zanotuje swoją drugą walkę w zawodowym MMA. Debiut nastąpił na poprzedniej gali, gdy wystąpił na Fighting Zone w Czechach, poddając w pierwszej odsłonie Petera Novaka.

W rozpisce znalazł się też Daniel Skibiński, który ostatnią walkę stoczył na poprzedniej edycji Areny Berserkerów. Po emocjonującym pojedynku pokonał po jednogłośnej decyzji sędziów Ireneusza Ziółkowskiego.