SPARTAN FIGHT 1: TRZY WALKI W ROZPISCE

Trzy walki zostały dopisane do rozpiski Spartan Fight 1, która dziesiątego października odbędzie się w Chorzowie, w hali MOSIR.

Paweł Hadaś vs Paweł Brandys - Hadaś zadebiutował w roku 2010, przegrywając przez nokaut z Hubertem Lechem. Następne trzy walki zwyciężył przez poddania na gali PLMMA 31, czy chociażby w Niemczech na Young Blood Night Vol. 3, wtedy pokonał Damiana Tomasiuka, Łukasza Witosa i Sebastiana Przodowe. Ostatnie dwa starty zawodnika klubu Gracie Barra Łódź miały miejsce w Anglii, na gali Rage in the Cage 3, gdzie gdyby nie kontuzja, widzielibyśmy Polaka w finale, a tak zaaliczył dwie walki, pokonując na punkty bardziej doświadczonego Austriaka Markusa Di Gallo i poddając w pierwszej odsłonie Kyle Redfearna. Brandys po porażce na punkty w Olsztynie z Sylwestrem Borysem radzi sobie świetnie. Fighter z Oświęcimia zanotował wygrane po uderzeniach z Piotrem Kalenikiem i Michałem Tomasikiem. W ostatniej walce Paweł zremisował z Marcinem Naruszczką, który powrócił do teamu Mirosława Oknińskiego.

Rafał Lassota vs Remigiusz Rajwa - Zawodnik klubu Spartakusa Rzeszów zadebiutował w poprzednim roku na gali Pitbull Fighting Championship. Po piętnastu sekundach uderzeniami zastopował Toma Tynana. Następne trzy walki zaś nie były udane dla Lassoty, przegrał w trzeciej rundzie przez poddanie z Adamem  Niedźwiedziem oraz po decyzjach sędziów z Maciejem Kowalskim i Krystianem Kaszubowskim. Rajwa na koncie ma dwie walki, które przegrał. Zadebiutował w roku 2010, przegrywając przez poddanie z Dawidem Ludwinem. Kolejną walkę Remigiusz zanotował aż po czterech latach w roku 2014, przegrywając w pierwszej rundzie po uderzeniach w starciu z Andrzejem Grzebykiem na gali MMA Challengers 9.

Robert Michlik vs Michał Labus - Dla zawodnika Spartan Rzeszów będzie to druga walka w zawodowej karierze. W debiucie Robert wystąpił w tym roku na gali Iron Cage Warriors 2/PLMMA 52, poddając po dwóch minutach i dziesięciu sekundach Tomasza Boduszka. Fighter z klubu Veto Team Bielsko-Biała zadebiutował także na tej samej gali, pokonując po czterdziestu czterech sekundach przez techniczny nokaut Dariusza Kaźmierczuka. W swojej drugiej zawodowej walce Labus wystąpił na PLMMA 56, poddając w pierwszej rundzie Jana Pietrzyka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.