UFC DUBLIN: BILETY NA GALĘ W TYM TYGODNIU

Podczas, gdy fani odliczają godziny do rozpoczęcia sprzedaży biletów na galę UFC FIGHT NIGHT: POIRIER vs. DUFFY, kolejny pojedynek został ogłoszony na wydarzenie w Dublinie, które odbędzie się w sobotę, 24 października.

Po elektryzującym wydarzeniu, które odbyło się w stolicy Irlandii w lipcu ubiegłego roku, MMA zostało jednym z najpopularniejszych sportów w kraju, a obecnie uwaga wszystkich fanów skierowana jest w stronę zbliżającego się wydarzenia.

Najnowsza walka, jaka została dodana do karty gali to pojedynek Neila Seery’ego z Jonem Delosem Reyesem.

Ulubieniec publiczności, Seery, wyjdzie do pojedynku po przegranej jednogłośną decyzją sędziów z Louisem Smolką na gali UFC 189. Delos Reyes natomiast będzie chciał odnieść drugie zwycięstwo z rzędu po tym, jak wygrał z Roldanem Sangcha-anem podczas UFC FIGHT NIGHT: EDGAR vs. FABER. Wtedy też Reyes zdobył bonus na Walkę Wieczoru.

Bilety na galę UFC FIGHT NIGHT: POIRIER vs. DUFFY będą w sprzedaży dla członków UFC FIGHT CLUB od wtorku, 2 września, od godziny 11:00 czasu polskiego. Subskrybenci Sun+ będą mogli zakupić bilety tego samego dnia, od godziny 13:00.

Sprzedaż biletów dla subskrybentów Newslettera UFC ruszy w piątek, 4 września, od godziny 11:00 czasu polskiego, natomiast główna sprzedaż ruszy tego samego dnia od godziny 13:00.

Ceny biletów: €50, €75, €100, €125, €150 and €175. Obecnie już ponad osiem tysięcy osób zarejestrowało zainteresowanie biletami, co zapowiada jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w mieście w tym roku.

Spodziewana jest szybka sprzedaż biletów na galę, podczas której zawalczą zawodnicy z Irlandii, Europy oraz świata. Wszystko wskazuje na to, że atmosfera będzie podobna do tej z poprzedniego roku.

W walce wieczoru gali zobaczymy pojedynek na dystansie pięciu rund pomiędzy Joem “Irishem” Duffym a jednym z najlepszych zawodników UFC w wadze lekkiej Dustinem “The Diamondem” Poirierem. Starcie to poprzedzi walka dwójki czołowych fighterów dywizji ciężkiej - Stipe Miocica i Bena Rothwella – zwycięstwo w tym pojedynku przybliży wygranego do tytułu mistrzowskiego.

Podczas UFC FIGHT NIGHT: POIRIER vs. DUFFY zobaczymy również starcie w wadze półśredniej pomiędzy Cathalem Pendredem (17-4-1, reprezentujący Dublin w Irlandii) a Tomem Breesem (8-0-0, reprezentujący Birmingham w Anglii) oraz walkę w wadze lekkiej pomiędzy Normanem Parke (21-4-1, reprezentujący Bushmills w Irlandii Północnej) a Rezą “Mad Dogiem” Madadim (13-3-0, reprezentujący Sztokholm w Szwecji).

Inni zawodnicy z Irlandii również pojawią się na gali. Paddy “The Hooligan” Holohan  (12-1-1, reprezentujący Tallaght w Dublinie) spotka się z Louisem “Da Last Samuraiem” Smolką  (9-1-0, reprezentujący Kapolei w Stanach Zjednoczonych), a także Aisling “Ais The Bash” Daly (15-5-0, reprezentująca Dublin w Irlandii), która skrzyżuje rękawice z Ericką Almeidą (7-1-0, reprezentującą Sao Paulo w Brazylii).

Galę UFC Fight Night 76 w Dublinie będzie można oglądać na żywo w telewizji Extreme Sports Channel.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.