UFN 79: DWIE WALKI W ROZPISCE

Dwie nowe walki zostały dopisane do rozpiski UFC Fight Night 79, która dwudziestego ósmego listopada odbędzie się w Seulu.

Marco Antonio Beltran vs Guangyou Ning - Chińczyk w UFC ma za sobą dwie walki, zadebiutował w poprzednim roku pokonując na punkty Jianpinga Yanga. W tym roku zanotował drugą walkę, tym razem pokonując Roystona Wee sekundę przed końcem drugiej rundy, a wygrał uderzeniami. Marco zadebiutował po dwóch walkach w TUF Latin American Season 1. Pokonał w pierwszej walce po niejednogłośnej decyzji sędziów Guido Cannetti, a następnie przegrał na punkty z Jose Alberto Quinonesem. W ostatniej walce Beltran wystąpił na gali UFC 180, wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów z Marlonem Verą.

Fredy Serrano vs Zhikui Yao - Kolumbijczyk po pierwszej wygranej w karierze wystąpił na TUF Latin American Season 1, przegrał tam na punkty z Alejandro Perezem. Fredy dostał jeszcze szansę i ją wykorzystał, zwyciężając w tym roku na UFC Fight Night 62, w trzeciej odsłonie kończąc uderzeniami Bentleya Sylera. Yao po porażce i wygranej w swojej karierze zadebiutował na UFC Fight Night 48, przegrywając po niejednogłośnej decyzji sędziów z Roystonem Wee. W ostatniej walce Zhikui kontrowersyjnie zwyciężył na gali na Filipinach, pokonując na punkty Nolana Ticmana.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.