IV MEMORIAŁ IM. PAWŁA KAMIŃSKIEGO

Już siódmego listopada w Gnieźnie odbędzie się IV gala Memoriału im. Pawła Kamiśkiego. Poznaliśmy właśnie walkę wieczoru tej gali, Alan Langer zmierzy się z Piotrem Niedzielskim.

Fighter z Katowic w poprzednim roku odnotował cztery walki. Najpierw pod koniec pierwszej rundy poddał Vasiliy Fedorycha na ICW 1, w kolejnej walce zaś przegrał na Warmia Heroes 2 przez nokaut z Kerimem Abzailovem. Kolejne dwie walki odnotował dla Areny Berserkerów, startując w turnieju po osiemnastu sekundach poddał Yuri Bybochkina, a w finale turnieju przegrał przez poddanie w pierwszej rundzie z Kamilem Gniadkiem.

Zawodnik klubu Ankos Zapasy Poznań w swoim dorobku ma już sześć walk, pięć to zwycięstwa, a trzy zakończyły się przed czasem, wtedy poddawał swoich oponentów. Niedzielski stoczył już pięć walk, w pierwszej powracając po czterech latach do zawodowstwa, wtedy po decyzji sędziów przegrał z Kamilem Gniadkiem. W kolejnych walkach Piotr odnotowywał kolejne zwycięstwa przed czasem z Wojciechem Mariańskim i Marcinem Mazurkiem, a po decyzji sędziów zwyciężał z Sergiuszem Uzarkiem i Michałem Mokrym.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.