JAMES ELLIOTT NOWYM MENEDŻEREM NA EUROPĘ

UFC w dniu dzisiejszym ogłasza nowego Wiceprezydenta i Generalnego Menedżera na Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA) – został nim James Elliott. Elliott będzie prowadził UFC przez satysfakcjonujący rynek europejski, mając nadzieję na kontynuowanie wzrostu popularności UFC w całym regionie, organizując kolejne wydarzenia i współpracując z kolejnymi telewizjami.

Elliott dołączył do UFC w 2013 roku, jako Senior Director of Content i był częścią ogromnego rozprzestrzenienia się marki na kolejne telewizje w całej Europie – UFC można oglądać obecnie między innymi w PICK w Wielkiej Brytanii; w FOX i FOX Sports w Holandii; w NOVA Sport w Czechach i na Słowacji; oraz dzięki All-Russia State Television and Radio Broadcasting Company (VGTRK) w Rosji. Elliott odegrał kluczową rolę w ekspansji UFC, dzięki której organizacja odnosi kolejne sukcesy w Europie oraz zyskuje kolejnych fanów w tym regionie.

Garry Cook, który w UFC zajmuje stanowisko Chief Global Brand Officera, powiedział: „Zawodnicy z regionu EMEA za każdym razem nas zachwycają i jesteśmy podekscytowani, że James będzie przewodził i wprowadzi nasz biznes w tych krajach na wyższy poziom. UFC cały czas odnosi sukces w Europie i razem z wyprzedanymi halami i historycznymi pojedynkami mamy nadzieję, że będziemy kontynuować sukces razem z globalnymi wydarzeniami. James będzie kimś, kto nie poświęci się tylko operacjom w regionie EMEA, ale także odegra ważną rolę w rozwiajniu się UFC na cały świat.”

Elliott dodał: “UFC jest mocno związane z europejskim rynkiem i jestem podekscytowany, że będę mógł pomóc organizacji w byciu najlepszym w tym regionie. Dzięki kluczowym umowom z telewizjami i ekscytującym wydarzeniom, które wyprzedały największe hale w Europie, UFC chce przez następne lata docierać do jak największej ilości osób.”

Dzięki kontynuowaniu rozwoju UFC w regionie EMEA, UFC dostarczyło fanom największe walki. Rok rozpoczął się historyczną galą UFC, podczas której na żywo UFC FIGHT NIGHT: GUSTAFSSON vs. JOHNSON w Sztokholmie, w Szwecji, śledziło 30 tysięcy osób. Kolejnym sukcesem była gala UFC FIGHT NIGHT: BISPING vs. LEITES w Glasgow, w Szkocji. Bardzo udany rok zostanie zakończony gala UFC FIGHT NIGHT: POIRIER vs. DUFFY, która odbędzie się w Dublinie, w Irlandii. Hala 3Arena, która pomieści 9,500 osób, została wyprzedana w zaledwie 60 sekund.

Przed dołączeniem do UFC, James pracował dla największych agencji sporowych na świecie, takich jak PUMA czy The Football Association. Jego działania obejmowały wydarzenia, marketing, transmisja  oraz zarządzanie zawodnikami, dzięki czemu James wniesie doświadczenie które pomoże mu w udanym prowadzeniu zespołu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.