FEN 9: KATARZYNA POSIADAŁA vs RÓŻA GUMIENNA

Dwie niezwykle utalentowane zawodniczki formuły K-1 zmierzą się ze sobą podczas gali FEN 9 „Go For It”, która odbędzie się w sobotę 7-go listopada 2015 roku, w hali „Orbita”, we Wrocławiu. Są nie tylko bardzo utalentowanymi i utytułowanymi fighterkami, ale również niezwykle atrakcyjnymi kobietami. Róża Gumienna reprezentująca klub Fighter 1992 Wrocław jest Mistrzynią Świata WAKO z 2013 roku, natomiast jej rywalka, Katarzyna Posiadała z Gladiatora Siedlce, jest Mistrzynią Świata WMF w Muay Thai. Pojedynek odbędzie się w kategorii juniorpółśredniej do 63,5 kg.

25-letnia Róża Gumienna tytuł Mistrzyni Świata zdobyła podczas Mistrzostw Świata WAKO w Sao Paulo, w Brazylii, w 2013 roku w formule low-kick. Dwukrotnie zdobywała Puchar Świata w Kickboxingu w formułach Low-kick i K-1 Rules. W 2014 roku Wrocławianka zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy w hiszpańskim Bilbao. Na zawodowej arenie stoczyła 4 pojedynki i wszystkie wygrała. W organizacji Fight Exclusive Night debiutowała w marcu br. pokonując Lucię Cmarovą ze Słowacji. Na amatorskiej arenie stoczyła 46 walk wygrywając 38. Róża mierzy 175 cm i waży 64 kg. Jej trenerem jest legendarny Tomasz Skrzypek.

Katarzyna Posiadała ma 24 lata i dwa razy zdobywała tytuł Mistrzyni Świata Muay Thai. W obu wypadkach wygrywała swoje tytuły w Tajlandii podczas Mistrzostw Świata organizacji WMF w 2014 i 2015 roku. Dwukrotnie także zdobywała tytuły Mistrzyni Polski. Katarzyna z stoczonych 15 walk wygrała 9. Dla organizacji Fight Exclusive Night wystąpi po raz pierwszy. Siedlczanka mierzy 171 cm i waży 63 kg. Jej trenerem jest Andrzej Wasilewski.

Serdecznie zapraszamy, na ten i inne pojedynki, jakie w sobotę 7-go listopada 2015 przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA.

Bilety na galę FEN 9 „Go For It” są już dostępne w sprzedaży przez sieć Eventim oraz na stronie www.eventim.pl, a także przez sieć Ticketpro oraz przez stronę www.ticketpro.pl.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.